• Informacje na temat:

  tadeusz młynarski

Artykuły na temat: tadeusz młynarski
 • Siostra Wojciecha Młynarskiego przerywa milczenie!

  Skomplikowana relacja Barbary Młynarskiej-Ahrens i Wojciecha Młynarskiego (+75 l.) nie zmieniła się aż do śmierci kompozytora...

 • Agata Młynarska: Sama, ale nie samotna

  Popularna prezenterka Agata Młynarska przekonała się, że życie w pojedynkę jest nie mniej fascynujące, barwne i ciekawe od pozostawania w partnerskim związku.

 • Agata Młynarska "załatwiła" synowi pracę!

  Autorem zdjęć w filmie dokumentalnym o Wojciechu Młynarskim (+75 l.) jest jego... wnuk.

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

  Minęły święta wielkanocne, a Wojciech Młynarski (75 l.) wciąż przebywa w szpitalu. Nadal nie czuje się najlepiej. Na szczęście w powrocie do zdrowia pomaga mu miłość i wsparcie bliskich.

 • Światowa premiera "Folwarku Zwierzęcego"

  W środę, 13 września, w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się światowa premiera filmu "Folwark Zwierzęcy", zrealizowanego na podstawie kultowej powieści George'a Orwella. Historia o buncie zwierząt na farmie pana Jonesa, na czele którego stają świnie, została wyreżyserowana przez Johna Stephensona.

 • To koniec! Agata Młynarska ma żal do siostry?

  Jesienią lubiła jechać w góry i wspomnieniami wracać do czasów dzieciństwa. Agata Młynarska spędziła je w Kościelisku, gdzie jej tata Wojciech Młynarski w 1973 roku wybudował dom i nazwał go(...) i wakacje" – mówił Młynarski.  Tak samo odbierała to miejsce Agata. To właśnie między innymi z myślą o niej rodzice podjęli decyzję o budowie domu w górach. Ich pierworodna córka często chorowała. Dlatego...

 • 9 czerwca ukaże się kolejna płyta w ramach popularnej serii Złota Kolekcja, która w zeszłym tygodniu została uhonorowana znakiem "Teraz Polska". Będzie to album w całości poświęcony historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a znajdą się na nim piosenki nagradzane w Opolu najwyższymi laurami.

 • Agata Młynarska: Tata jest poważnie chory. Czuwają przy nim pielęgniarki

  Agata Młynarska (51 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o nowych wyzwaniach zawodowych, miłości, której w jej życiu w ostatnich latach nie brakuje, oraz opiece nad seniorem rodu Młynarskich. Dziennikarka nie ukrywa, że stan Wojciecha Młynarskiego jest poważny.

 • Krzysztof Krawczyk: Najtrudniej przeskoczyć samego siebie

  Jesienią ukaże się podwójny album Krzysztofa Krawczyka zawierający jego interpretacje największych przebojów polskiej muzyki. Premiera pierwszego singla i teledysku odbędzie się jeszcze w sierpniu.

Zdjęcia na temat: tadeusz młynarski
Wideo na temat: tadeusz młynarski
 • Ostatni wywiad Wojciecha Młynarskiego

  Największą siłą filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” jest – zdaniem Agaty Młynarskiej – ostatni wywiad, jakiego udzielił jej ojciec. W obrazie Alicji Albrecht wypowiadają się również jego bliscy oraz przyjaciele, zawartych zostało też wiele nieznanych dotąd materiałów fotograficznych. Dziennikarka odczuwa wyjątkową satysfakcję, że przy filmie tym pracował jej syn, operator Tadeusz Kieniewicz.

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...