• Informacje na temat:

  tadeusz pluciński synowie

Artykuły na temat: tadeusz pluciński synowie
 • Tadeusz Pluciński boleśnie odczuwa skutki wypadku! "Nie wiem, kiedy wrócę do domu"

  Jak informuje "Życie na Gorąco", aktor Tadeusz Plucisńki (90 l.) dochodzi do siebie po nieszczęśliwym wypadku w jednym z ośrodków medycznych pod Warszawą!

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Pluciński podjął zaskakującą decyzję! Nie chciał być dla nikogo ciężarem!

  Pokój Tadeusza Plucińskiego (91) w podwarszawskim Skolimowie pełen jest zdjęć. On z dzieciństwa i na planach filmowych, on z ostatnią żoną Jolantą Wołłejko (75) i ich dwaj synowie. To właśnie Jola(...)" Pluciński.  Przyszedł  czas na odpoczynek Aktor trafił do Skolimowa w grudniu 2017 r., to była jego decyzja.  "Sam się odsunąłem, przestałem się udzielać, za chwilę skończę 92 lata, a to sporo...

 • Video, DVD: "Tulipany" Jacka Borcucha

  W czwartek 29 września do wypożyczalni trafia na video i DVD film "Tulipany" w reżyserii Jacka Borcucha. Ten nostalgiczny film idealnie pasuje na początek jesieni. Poza tym warto popatrzeć sobie na dawno nie widzianą na ekranie Małgorzatę Braunek.

 • Tadeusz Pluciński w szpitalu. To mogło skończyć się tragedią!

  Tadeusz Pluciński uważany jest za jednego z największych amantów kina. Kilka tygodni temu aktor skończył 90 lat. Prezent od losu okazał się wyjątkowo nieprzyjemny.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Tadeusz Pluciński jesień życia spędza z... byłą żoną! "Zrobię dla niej wszystko"

  Legendarny aktor filmowy i teatralny Tadeusz Pluciński (91 l.) kilka dni temu trafił do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Największe wsparcie ma tam w... byłej żonie, z którą rozwiódł się czterdzieści lat temu.

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • Toeplitz, Mrożek, Pluciński - Mazurówna poluje na kolejnego faceta!

  ...się z aktorem Tadeuszem Plucińskim. Na dłużej zatrzymała się u boku pianisty Wacława Kisielewskiego, ale i ten związek zakończył się fiaskiem. Wyjechała do Paryża i tam poznała swoją kolejną wielką...

 • Festiwal w Gdyni na półmetku

  Od poniedziałku, 13 września, trwa 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym bierze udział 20 filmów, w tym aż 13 premierowych. Także 20 filmów zgłoszono do konkursu kina niezależnego. W sobotę, 18 września, ogłoszony zostanie tytuł filmu, który w tym roku zdobędzie gdyńskie Złote Lwy. Tymczasem na półmetku festiwalu mówi się już o pierwszych faworytach.