• Informacje na temat:

  tadeusz prezenter

Artykuły na temat: tadeusz prezenter
 • Słynny prezenter zbankrutował

  Tadeusz Broś, który przez wiele lat był gospodarzem niedzielnego programu dla dzieci "Teleranek", właśnie ogłosił bankructwo. Po odejściu z Telewizji Polskiej Broś zarabiał na życie jako taksówkarz.

 • "Czterdziestolecie w kabarecie" Tadeusza Drozdy

  "Czterdziestolecie w kabarecie" - tak zatytułował cykl swoich jubileuszowych występów Tadeusz Drozda. "Co prawda, jeśli liczyć czasy amatorskich koncertów, to będzie już 43 lecie, ale 40 ma swoja moc" - wyjaśnia znany satyryk.

 • Polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także dziennikarz i prezenter telewizyjny. Urodzony 6 lipca 1973 roku w Krakowie.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Zapomniany showman prosi o pracę!

  Pamiętacie jeszcze Tadeusza Drozdę (59 l.), prowadzącego "Śmiechu warte"? Od dawna nie pracuje już w telewizji. A bardzo by chciał...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się tego spotkania!

  Gąska sprawiła, że prezenter zaczął ponownie myśleć o ustatkowaniu się. Jacek Rozenek poznał Roxanę, kiedy szukał osoby, która pomogłaby mu utrzymać porządek w domu i zaopiekowałaby się jego synami Stanisławem (11) i Tadeuszem (7).  Wtedy na portalu z ofertami pracy trafił na jej ogłoszenie. Umówili się na spotkanie. Między parą od razu zaiskrzyło. Gdy synowie prezentera poznali jego wybrankę...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Wielka miłość Agaty Młynarskiej i Jarosława Kreta! Dlaczego im nie wyszło?!

  Ona jest dziennikarką, on zaś zapalonym podróżnikiem i prezenterem pogody. Agatę Młynarską (52) i Jarosława Kreta (53) połączyła telewizja, choć strzała Amora trafiła ich zupełnie gdzie indziej. Była(...) w jednym z dwutygodników. Po rozmowie na stacji benzynowej, kilka godzin później siedzieli już w domu Agaty, rozmawiali i pili herbatę. Spotykali się przez całą zimę. Prezenter wpadał do sąsiadki, aby...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.