• Informacje na temat:

  tadeusz sznuk

Artykuły na temat: tadeusz sznuk
 • "Nie żyje Tadeusz Sznuk. Był prowadzącym programu TVP" - obrzydliwy "fake news" krąży po sieci

  Tadeusz Sznuk (74 l.) nie żyje? Informacja o takiej treści obiegła media społecznościowe. Okazuje się, że był to obrzydliwy żart i kolejny tego typu „fake news”.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Druga szansa" z dobrym wynikiem

  ...telewidzów nazwisko odtwórczyni ról Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie" i Natalii Boskiej w "rodzince.pl" znalazło się na 2. miejscu. Bardziej od Małgosi lubiany jest tylko Tadeusz Sznuk...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • ..."Jeden z dziesięciu" na antenie TVP jest już od lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie bardzo cenią sobie ten format oraz osobę prowadzącego - Tadeusza Sznuka.  W teleturnieju(...) wzbudziło niedawno sporo kontrowersji. W finale szesnastego odcinka Sznuk zapytał gracza o to, ile razy igrzyska olimpijskie odbyły się w Ameryce Południowej. Zawodnik prawidłowo odpowiedział, że raz, lecz...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Agata Kornhauser-Duda: Zaskakujące konto "pierwszej damy" na Twitterze

  ..., który udaje, że Pierwsza Dama ujawnia swoje poglądy”. Myślicie, że konto "pierwszej damy" powtórzy sukces chociażby fałszywego konta Tadeusza Sznuka, który również bawił internautów do łez?

 • Tadeusz Sznuk kończy 70 lat

  Jest jednym z najwybitniejszych polskich publicystów i dziennikarzy. Spędził lata na antenie radia i telewizji, zyskując sobie oddanie i sympatię widzów w całej Polsce. Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w kraju. Obdarzony szczególną estymą, nieustępliwie oddany misji popularyzacji kultury. Tadeusz Sznuk kończy 16 lipca 70 lat.

 • Kamilla Baar odkryciem 2012 roku!

  Kwieciński - Twórca lub Producent programu telewizyjnego Justyna Kowalczyk i Tomasz Majewski - Sportowcy Robert Janowski - Wiktor Publiczności Danuta Szaflarska i Tadeusz Sznuk - SuperWiktory ks...

 • Tadeusz Sznuk zamiast Johna Cleese'a

  "Kubuś i przyjaciele", najnowsza ekranizacja przygód najsłynniejszego misia świata i jego kompanów, trafiła już na ekrany polskich kin. Jej twórcy są szczególnie dumni nie tylko z powrotu do tradycji, ale i z pomysłów obsadowych.

Zdjęcia na temat: tadeusz sznuk
Dyskusje na temat: tadeusz sznuk