• Informacje na temat:

  tadeusz teleranek

Artykuły na temat: tadeusz teleranek
 • Słynny prezenter zbankrutował

  Tadeusz Broś, który przez wiele lat był gospodarzem niedzielnego programu dla dzieci "Teleranek", właśnie ogłosił bankructwo. Po odejściu z Telewizji Polskiej Broś zarabiał na życie jako taksówkarz.

 • Trzy dekady z Leśniewskimi

  Zima w Polsce na początku 1981 roku była bardzo gorąca. Jak i cały ten pamiętny rok. "Obudzisz się pewnego ranka i nie będzie Teleranka... Stoi u drzwi załoga G", skomentuje przyszłe wydarzenia Zenon Laskowik. Ale 1 lutego "Teleranek" jeszcze był. Tego dnia dzieci i dorośli zobaczyli pierwszy odcinek "Rodziny Leśniewskich".

 • Telekamery 2016: Tak ostrych żartów na tej gali jeszcze nie było?

  ...władzy. Zobacz, dali 26 milionów na ojca Mateusza" - ucieszyła się kobieta. "To na innego ojca, Tadeusza! 500 zł na dziecko i 26 mln na ojca, to się nazywa polityka prorodzinna" - żartował Górski(...) oznajmił, że stare programy telewizyjne wracają. "Wszystko teraz wraca, 'Teleranek' wraca, 'Wielka Gra' wraca. Podobno ma wrócić 'Dziennik Telewizyjny"! To jest tak stare, że ty możesz nie pamiętać. Był...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Zmarł prezenter "Teleranka"

  Wieloletni prezenter "Teleranka" - Tadeusz Broś - zmarł 27 października w wieku 62 lat.

 • Kto śpiewał u "Pana Teleranka"?

  Ikona telewizji przełomu lat 80. i 90. Tadeusz Broś, zwany Panem Telerankiem, w wywiadzie-rzece dla Anity Czupryn i Pawła Brzozowskiego opowiada o latach spędzonych w TVP.