• Informacje na temat:

  tadla beata z mężem

Artykuły na temat: tadla beata z mężem
 • Beata Tadla: Muszę przeczekać ten trudny czas

  Gdy po czterech latach pracy w Telewizji Publicznej Beata Tadla (41 l.) została zwolniona z telewizyjnej Jedynki, przeżyła szok. Nie miała planu awaryjnego, przyszłość jawiła się jej w ciemnych barwach. Jednak nie poddała się. Ogromnym wsparciem okazał się dla niej wówczas ukochany Jarosław Kret (53 l.). Niespełna pół roku później on również podzielił jej los. Dziś to, co najgorsze, już za nimi...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Jarosław Kret i Beata Tadla planują swój ślub! Tygodnik zdradza szczegóły!

  Jarosław Kret (53 l.) i Beata Tadla (42 l.) to dość specyficzna para w polskim show-biznesie. Nikt nie wróżył im długiego związku, a tymczasem zakochani planują swój wielki, szczęśliwy dzień. Jednak nie robią tego sami!

 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret o krok od podjęcia życiowej decyzji?

  Beata Tadla (40 l.) i Jarosław Kret (52 l.) od kilku lat tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Czy teraz przyszedł moment na to, by wreszcie pomyśleć o ślubie?

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret we wspólnym wywiadzie. Opowiedzieli o swoim związku!

  O ich związku media plotkują niemal bez ustanku. Jarosław Kret (52 l.) i Beata Tadla (40 l.) przekonują, że nie przejmują się wszelkimi sensacjami na ich temat. Mówią też o swojej miłości i o tym, jak wygląda ich związek.

 • Beata Tadla była zaskoczona kolejną wiadomością! Tym razem od jej byłego męża!

  ...od swego syna Jana (17 l.), ale były partner nie pogratulował jej sukcesu. Co więcej, w złośliwych słowach skomentował jej występ. "Beata ma chorą ambicję. We wszystkim musi być najlepsza. I pewnie(...) opowiadała, że mimo różnicy charakterów wciąż jest w sobie zakochana, w końcu zdecydowała się na rozstanie. "Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Tak wygląda nasze...

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Czemu milczą o ślubie?

  Beata Tadla (39 l.) i Jarek Kret (50 l.) na palcach noszą już platynowe obrączki. Jednak o ślubie i życiu prywatnym nie chcą już opowiadać w mediach!

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla (39 l.) wreszcie jest wolna. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogła poślubić Jarka Kreta...

Zdjęcia na temat: tadla beata z mężem
 • Beata Tadla, Radosław Kietliński