• Informacje na temat:

  tadla beata zdjęcie

Artykuły na temat: tadla beata zdjęcie
 • Beata Tadla: Oto tajemnica jej spektakularnej metamorfozy!

  Beata Tadla (42 l.) wyjawiła, czemu zawdzięcza smukłą sylwetkę.

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • Beata Tadla schudła 18 kilogramów! To zdjęcie was zszokuje!

  ...mało kto zapewne pamięta ją w rozmiarze XL.  Nic więc dziwnego, że archiwalne zdjęcie, które zamieściła na swoim Facebooku wywołało tak ogromne poruszenie!  "W ramach przeglądu albumów... Agnieszka Milczarz jak Ty to robisz, że w ogóle się nie zmieniasz? Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu..." - napisała pod zdjęciem Tadla. Poznalibyście?

 • Gwiazdy w "Ocalonym świecie"

  Rusza nowy cykl TVP1 "Ocalony świat", w którym gwiazdy takie jak Mateusz Damięcki, Olga Bończyk i Zbigniew Zamachowski staną oko w oko z... polskim rysiem, wilkiem i orłem bielikiem. Edukacja i dreszczyk emocji gwarantowane!

 • Beata Tadla z siostrą Krystyny Pawłowicz na manifestacji pod Pałacem Prezydenckim!

  Zdjęcie zamieszczone przez Beatę Tadlę (42 l.) na Twitterze robi furorę w sieci...

 • Beata Tadla ostro o plotkach na jej temat! „Musiałabym chyba upaść na głowę”!

  Beata Tadla (42 l.) ostatnio dość często gości w mediach, za sprawą afery z Jarosławem Kretem (54 l.). Tym razem znów zrobiło się o niej głośno, jednak powodem była…torebka!

 • Beata Tadla w Sopocie z... Ludzie przecierali oczy ze zdziwienia

  Beata Tadla (43 l.) wybrała się nad Bałtyk, by wraz z przyjaciółmi świętować 43. urodziny. Dziennikarka pojawiła się na sopockim molo i popularnym Monciaku. Turyści nie kryli zaskoczenia widokiem znanej pani z telewizji. Podchodzili, prosili o wspólne zdjęcie i gratulowali jej niedawnej wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Pytali także o zdrowie syna Janka (18 l.), który trafił do szpitalu z powodu...

 • Beata Tadla padła ofiarą oszustów! "To są obrzydliwe metody"

  Ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne. Beata Tadla (42 l.) miała w tym roku wyjść za mąż, tymczasem zamiast upragnionej ceremonii dostała bolesną lekcję od życia - Jarosław Kret (54 l.) rzucił ją, swoją decyzję oznajmiając w... wywiadzie! Teraz dziennikarka kolejny raz została boleśnie doświadczona przez los.

 • Marta Jeżewska zastąpi Beatę Tadlę? Jest komentarz!

  W TVP wieje „wiatr zmian” i wielu dziennikarzy od lat związanych ze stacją straciło pracę. Wśród zwolnionych redaktorów jest Beata Tadla (40 l.), a nowe władze już szukają dla niej zastępstwa. Mówiono, że jej miejsce mogłaby zająć Marta Jeżewska, prezenterka TV Republika. Sama zainteresowana zaprzeczyła tym pogłoskom. „Miło mi,że dziennikarze niektórych gazet widzą mnie w 'Wiadomościach', jednak...

 • Beata Tadla nałykała się tabletek. Miała płukanie żołądka!

  Teata Tadla (39 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich dziecięcych eksperymentach. Jako kilkulatka postanowiła... nałykać się tabletek.

Zdjęcia na temat: tadla beata zdjęcie
Wideo na temat: tadla beata zdjęcie
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...