• Informacje na temat:

  tadla oko

Artykuły na temat: tadla oko
 • Jarosław Kret nie odpuszcza! Beata Tadla wyjawia, co wciąż od niego dostaje!

  Taniec ją odmienił. Powrót do byłego narzeczonego? Stresuje się na samą myśl o tym! Beata Tadla rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Bez oglądania się za siebie i żalu...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Beata Tadla ma powód do świętowania!

  Beata Tadla (44 l.) na nowo uwierzyła w miłość. Ostatni rok był dla niej przełomowy...

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Beata Tadla promienieje! Nowy związek kwitnie!

  Beata Tadla (44 l.) rok temu przeżyła tragedię, gdy na oczach Polaków rozstała się z Jarosławem Kretem (55 l.). Teraz jednak szczęśliwie układa sobie życie u boku nowego mężczyzny i wygląda na bardzo szczęśliwą.

 • Beata Tadla na właściwym miejscu

  Od ponad roku jest twarzą "Wiadomości" i sprawdza się w tej roli znakomicie. - Nakręca mnie poczucie odpowiedzialności za słowo i radość, że pierwsza przekazuję informację, na którą czekają widzowie - mówi Beata Tadla.

 • Beata Tadla: Mój syn nieźle sobie radzi

  Beata Tadla (44 l.) jest bardzo dumna ze swojego dorastającego syna. Janek nie tylko przygotowuje się do matury, ale i pracuje. - Wszystko potrafi zrobić - chwali znana mama.

 • Beata Tadla: Tornada i tatuaże

  W sierpniu Beata Tadla udała się na krótkie wakacje do Chorwacji. Bajkowy wypoczynek w Dubrowniku zakłóciła jej choroba i trąby powietrzne. "Chorwacja to piękny region, z którego zawsze przywożę masę zdjęć i tatuaży w mózgu" - pisze na swoim blogu dziennikarka.

 • Dramatyczne rozstanie Beaty Tadli. Tego się nie spodziewała!

  Beata Tadla po rozstaniu z Jarosławem Kretem układa sobie życie z tajemniczym Rafałem - biznesmenem z Dolnego Śląska. Nowy partner doskonale rozumie się z Jankiem, synem dziennikarki, a także jej rodzicami mieszkającymi w Legnicy. Pogodny, panujący nad emocjami Rafał przywrócił ponoć harmonię w życiu pięknej Tadli. "Odzyskała wiarę we własne siły i mogła zapomnieć o upokorzeniu, jakim...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

Wideo na temat: tadla oko
 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. O czym?

  Beata Tadla wydaje czwartą książkę „Czego oczy nie widzą” - to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

Dyskusje na temat: tadla oko