• Informacje na temat:

  tadla rozstanie

Artykuły na temat: tadla rozstanie
 • Renata Kaczoruk skomentowała rozstanie Tadli i Kreta! Co za szczerość!

  Rozstanie Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (54 l.) odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Kilku słów na ten temat nie odmówiła sobie również Renata Kaczoruk (32 l.).

 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.

 • Beata Tadla jeszcze tak szczera nie była! Pierwszy raz komentuje rozstanie z Kretem!

  ...liczyć na Jarosława. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że z rozstaniem pary zbiegł się udział prezenterki i pogodynka w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Oboje starali się robić dobrą minę do(...) potem zdobyła się na szczerą odpowiedź, potwierdzając tym samym rozstanie z Kretem: "Mieliśmy rozmawiać o show... a nie o show ‘jednej kobiety’. Tak szczerze, z tym show moje życie osobiste nie ma już...

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Beata Tadla przedstawiła nowego "wujka" synowi

  Od rozstania z Jarosławem Kretem minęło osiem miesięcy, a ona znowu poczuła motyle w brzuchu! Szczęśliwa Beata Tadla (43 l.) zaczyna nowy etap życia. - Nie mówię nic o życiu prywatnym - tajemniczo(...) mama będzie płakać przez ukochanego i nie pomylił się nic a nic - mówi koleżanka gwiazdy. Po słynnej wiosennej konferencji ramówkowej Polsatu, gdy rozstanie Beaty Tadli z pogodynkiem Nowej TV stało...

 • Emocji się nie boi

  Po rozstaniu ze stacją TVN 24 miała pół przerwy, ale nie zrezygnowała z telewizji. Teraz wraca. Będzie gospodynią "Wiadomości" w TVP. - Nigdy w życiu nie byłam tak pewna swojego wyboru - deklaruje Beata Tadla.

 • Beata Tadla sprzedaje dom! Powód tej decyzji zaskakuje!

  Rozstanie z Jarosławem Kretem (54 l.) wiele zmieniło w życiu Beaty Tadli (42 l.). Choć para zakończyła swój związek już jakiś czas temu, to dziennikarka nadal boryka się z trudnymi dla niej emocjami i zdecydowała się na kolejny krok, który pozowli jej zapomnieć o Jarku!

 • Beata Tadla znów zakochana? Ma nowego ukochanego?

  ...zakochana. Na zdjęciach widać, że Beata Tadla promienieje, dawno nie wyglądała piękniej, co nie uszło uwadze widzów Nowa TV.  Zapytana przez dziennikarzy "Dobrego Tygodnia", czy to zasługa kogoś wyjątkowego(...), w dodatku przeżywała bolesne rozstanie śledzona przez kamery na planie "Tańca z Gwiazdami".  Myślała, że pogodynek jest tym jedynym. Spotkali się, gdy zakończyła trudne małżeństwo z ojcem Jana, Radosławem...

 • Beata Tadla świętuje urodziny syna! Pokazała wzruszające zdjęcie!

  Beata Tadla (43 l.) ze związku z Radosławem Kietlińskim, z którym rozwiodła się w styczniu 2014 roku, ma syna Jaśka, który właśnie obchodził swoje 18. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji dziennikarka umieściła w sieci wzruszające zdjęcie i wpis.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: wymowny komentarz pogodynka

  Jeszcze dwa tygodnie temu była sielanka. Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) uśmiechali się do obiektywu aparatu na Wyspach Kanaryjskich, a zdjęcia z tej wspólnej podróży pokazywali(...) środę Kret wypalił dziennikarzom, że on ma swój dom, Tadla swój i tak wygląda ich życie. Nic konkretnego, ale wystarczyło, żeby wyciągnąć wniosek, że się rozstali. Kilkanaście godzin później, podczas...

Zdjęcia na temat: tadla rozstanie
Wideo na temat: tadla rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.