• Informacje na temat:

  tadla rozstanie

Artykuły na temat: tadla rozstanie
 • Dramatyczne rozstanie Beaty Tadli. Tego się nie spodziewała!

  Beata Tadla po rozstaniu z Jarosławem Kretem układa sobie życie z tajemniczym Rafałem - biznesmenem z Dolnego Śląska. Nowy partner doskonale rozumie się z Jankiem, synem dziennikarki, a także(...) dziennikarki szykuje się kolejne rozstanie! "W ich przypadku karta trwałego związku jest zablokowana, niestety więc ta znajomość nie rokuje na przyszłość. Związek pani Beaty się rozpadnie i to ona...

 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.

 • Beata Tadla ma powód do świętowania!

  Beata Tadla (44 l.) na nowo uwierzyła w miłość. Ostatni rok był dla niej przełomowy...

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Beata Tadla przeszczęśliwa. Sypią się gratulacje!

  Beata Tadla (44 l.) aż sama nie może uwierzyć w swoje szczęście. Radością podzieliła się na Instagramie i od razu posypały się gratulacje.

 • Emocji się nie boi

  Po rozstaniu ze stacją TVN 24 miała pół przerwy, ale nie zrezygnowała z telewizji. Teraz wraca. Będzie gospodynią "Wiadomości" w TVP. - Nigdy w życiu nie byłam tak pewna swojego wyboru - deklaruje Beata Tadla.

 • Renata Kaczoruk skomentowała rozstanie Tadli i Kreta! Co za szczerość!

  Rozstanie Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (54 l.) odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Kilku słów na ten temat nie odmówiła sobie również Renata Kaczoruk (32 l.).

 • Beata Tadla jeszcze tak szczera nie była! Pierwszy raz komentuje rozstanie z Kretem!

  ...liczyć na Jarosława. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że z rozstaniem pary zbiegł się udział prezenterki i pogodynka w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Oboje starali się robić dobrą minę do(...) potem zdobyła się na szczerą odpowiedź, potwierdzając tym samym rozstanie z Kretem: "Mieliśmy rozmawiać o show... a nie o show ‘jednej kobiety’. Tak szczerze, z tym show moje życie osobiste nie ma już...

 • Beata Tadla ma powody do radości. Fani gratulują!

  Beata Tadla (44 l.) przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Jednak teraz los się do niej uśmiechnął. Dziennikarka właśnie podzieliła się z fanami radosną nowiną!

 • Agata Młynarska i Beata Tadla: Połączone przez mężczyznę!

  Ostatnio Beata Tadla (44 l.) i Agata Młynarska (54 l.) w końcu miały okazję szczerze porozmawiać o swoich życiowych doświadczeniach i... wspólnym mężczyźnie, którego kochały. Wynikło z tego coś niesamowitego...

Zdjęcia na temat: tadla rozstanie
Wideo na temat: tadla rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.