• Informacje na temat:

  tadla z synem

Artykuły na temat: tadla z synem
 • Beata Tadla przedstawiła nowego "wujka" synowi

  Cieniem na związku z Jarosławem Kretem (54 l.) kładł się konflikt pogodynka z jej synem. Z nowym partnerem tego problemu nie ma!

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla nie jest już żoną Radosława Kietlińskiego - poinformował Fakt.pl.

 • Beata Tadla cała w nerwach! Chodzi o syna!

  Beata Tadla (44 l.) mocno przeżywa plany syna. Z tego powodu będzie musiała też spotkać się z byłym mężem...

 • Znów zaczyna od nowa

  Po długim urlopie, po rozwodzie, Beata Tadla wróciła do pracy. Jakie wyzwania ją czekają?

 • Beata Tadla zamartwia się o syna? "Wychodzi na balangi zbyt często"

  .... Potrzebne jej było ono zwłaszcza, gdy przeżywała trudne chwile w związku z rozstaniem z Jarosławem Kretem.  Jak donosi "Fakt", Tadla ma ostatnio kłopoty z synem. Ponoć chłopak... za dużo imprezuje. "On(...)Beata Tadla była dwukrotnie zamężna. Pierwszym jej mężem był sierżant Wojska Polskiego, którego poślubiła, gdy miała niecałe 20 lat! Związek ten nie przetrwał próby czasu i dziennikarka związała się...

 • Dla niej oglądają "Wiadomości"

  Ciepłym uśmiechem, aksamitnym głosem, a przede wszystkim profesjonalizmem błyskawicznie zjednała sobie widzów. - Dostaję mnóstwo dowodów sympatii - zdradza Beata Tadla.

 • Beata Tadla świętuje urodziny syna! Pokazała wzruszające zdjęcie!

  Beata Tadla (43 l.) ze związku z Radosławem Kietlińskim, z którym rozwiodła się w styczniu 2014 roku, ma syna Jaśka, który właśnie obchodził swoje 18. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji dziennikarka umieściła w sieci wzruszające zdjęcie i wpis.

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • Beata Tadla ma teraz wielkie wsparcie syna

  Od kiedy Jarosław Kret (55 l.) wyprowadził się z domu Beaty, jej relacje z synem bardzo się poprawiły. Jasiek jest teraz dla mamy wsparciem. 16-latek nie tylko kibicuje jej podczas występów na żywo, ale siedzi też na widowni podczas prób "Tańca z Gwiazdami". Beata Tadla (43 l.) przedstawia jedynaka nowym przyjaciołom z tanecznego show. - Znów są tak blisko jak kiedyś. Jasiek może rozmawiać...

 • Beata Tadla: Dlaczego odeszła do TVP?

  Kocha ludzi, dlatego uwielbia z nimi rozmawiać. A z każdej rozmowy czerpie jakąś naukę. Nie wyobraża już sobie życia bez dziennikarstwa.

Zdjęcia na temat: tadla z synem
Wideo na temat: tadla z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: tadla z synem
 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  pewnie, zakaz widywania z włodara to podstawa, tak jak u pogodynka, tadla ma zakaz spotykania się z synem jego. tez bym sie bała o zycie, włodarczyk coś strzeli do głowy, upije sie i po dzieciach bedzie