• Informacje na temat:

  tajemnica brokeback mountain

Artykuły na temat: tajemnica brokeback mountain
 • "Nie jesteśmy przestępcami, jesteśmy artystami"

  Randy Quaid , znany z filmów "Dzień Niepodległości" i "Tajemnica Brokeback Mountain", postanowił wypowiedzieć się na temat swoich ostatnich zatargów z prawem.

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Jake Gyllenhaal romansuje z Ruth Wilson!

  O rzekomym romansie pary media informowały pod koniec stycznia. Aktor, znany m.in. z filmu "Tajemnica Brokeback Mountain", był wtedy świeżo po rozstaniu z niejaką Alyssą Miller. Nie chciał jednak potwierdzić, czy z Ruth Wilson łączy go coś więcej niż praca. W międzyczasie umawiał się także z inną swoją koleżanką po fachu, Rachel McAdams, co wywołało falę kolejnych spekulacji. Okazuje się...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Jake Gyllenhaal znów jest singlem!

  Znany m.in. z filmu "Tajemnica Brokeback Mountain" aktor uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów w Hollywood. Nic dziwnego, że ma spore powodzenie u kobiet. Na liście jego "zdobyczy" są m.in. Reese Witherspoon i Taylor Swift. Od roku był w związku z niejaką Alyssą Miller. Wiele wskazywało na to, że układa się między nimi jak najlepiej. Okazuje się, że nie do końca tak...

 • "Spojrzenia" na DVD: O trzech gejach z San Francisco

  23 stycznia na sklepowe półki trafił nowy serial komediowy HBO "Spojrzenia", opowiadający o trójce trzydziestoparoletnich gejów z San Francisco odkrywających ekscytujące, a czasem przytłaczające możliwości dostępne dla ich pokolenia.

 • Aneta Kręglicka broni pokazu Zienia: Kościół to miejsce publiczne i miejsce sztuki!

  ...listopada w kościele św. Augustyna na warszawskiej Woli. Skąpo ubrane modelki prezentowały stroje projektanta w rytmie muzyki z filmów "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Dziecko Rosemary".  Kuria warszawska...

 • "Brokeback Mountain" nie do szkół

  Chicagowski nauczyciel, który pokazał uczniom film Anga Lee "Tajemnica Brokeback Mountain" , będzie musiał bronić się przed sądem.

 • Gwiazdor marzy o rodzinie

  ..."Rodzina jest tym, czego pragnę. Zawsze uczono mnie czuć się dobrze we własnej skórze. Moi rodzice powtarzali mi, że w każdym człowieku tkwi piękno, niezależnie kim jest i jak wygląda" - wyjaśnił Gyllenhaal dodając, że tego też chciałby w przyszłości nauczyć własne dzieci. Gwiazdor filmu "Tajemnica Brokeback Mountain", który w ubiegłym roku rozstał się z aktorką Reese Witherspoon, przyznał także...

 • "Brokeback Mountain" w operze

  Nowojorska opera miejska zleciła Charlesowi Wuorinenowi stworzenie przedstawienie operowego na podstawie książki Annie Proulx "Tajemnica Brokeback Mountain".

Zdjęcia na temat: tajemnica brokeback mountain
Dyskusje na temat: tajemnica brokeback mountain