• Informacje na temat:

  tajemnice demi

Artykuły na temat: tajemnice demi
 • "Tajemnice Laury": Nie ma zbrodni doskonałej!

  Tym razem amerykańscy spece od telewizyjnych produkcji postanowili stworzyć serial, który z powodzeniem łączyłby trzymający w napięciu kryminał z dobrą komedią. Tak powstał serial "Tajemnice Laury(...)", a także w filmie "Dziewczyna z Alabamy", w którym partnerował Reese Witherspoon. Co ciekawe, Josh Lucas ma polskie korzenie ze strony ojca. Tajemnice produkcji Kompletując obsadę...

 • Demi Mooore w lepszej formie

  Po odwyku w ekskluzywnej klinice Cirque Lodge w stanie Utah i tajemniczych wakacjach z dala od Hollywood, Demi Moore wróciła do Los Angeles. Odpoczynek od show-biznesu wyszedł jej na dobre, aktorka wygląda na zdrową i wypoczętą.

 • Demi Moore spotyka się z 30 lat młodszym gwiazdorem?!

  Według zagranicznych mediów Demi Moore (55 l.) znów ma sporo młodszego kochanka!

 • Demi Moore u buddyjskich mnichów

  Demi Moore po rozwodzie z Ashtonem Kutcherem zamknęła za sobą kolejny rozdział w życiu. W poszukiwaniu motywacji na dalsze lata aktorka udała się do buddyjskich mnichów żyjących w klasztorze w Indiach. Szuka tam odpowiedzi na pytanie: "co dalej?".

 • Orlando Bloom wpadł w oko Demi Moore!

  Demi Moore (52 l.) zarzuciła sieci na męża Mirandy Kerr.

 • Przepis na hit? Romans między aktorami

  Jaki jest przepis na udany hit filmowy? Piękna para, wielka tajemnica i efektowna strzelanina. Można także dołożyć romans między aktorami i wszystko doprawić szczyptą skandalu. Efekt gwarantowany!

 • Matka Demi Lovato przerywa milczenie! "Przez dwa dni nie było wiadomo, czy moja córka przeżyje"

  Pod koniec lipca 2018 roku Demi Lovato (26 l.) trafiła w ciężkim stanie do szpitala, po przedawkowaniu narkotyków. Wokalistka od tego czasu wydała tylko jedno oświadczenie i zniknęła z show-biznesu. Dopiero teraz głos zabrała jej mama.

 • Ashton Kutcher Supermanem?

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) ma podobno ochotę na włożenie niebiesko-czerwonego kostiumu Supermana. Przed rokiem 25-letni aktor był wymieniany w gronie najpoważniejszych kandydatów do roli Człowieka ze Stali, lecz w ostatnim czasie mówiono raczej o innych osobach.

 • Ashton Kutcher osobiście poinformował Demi Moore, że zostanie ojcem

  Ashton Kutcher (36 l.) obawiał się, jak Demi Moore (51 l.) zareaguje na wiadomość o ciąży jego narzeczonej, dlatego osobiście przekazał jej tę wiadomość.

 • Najpiękniejsze pocałunki w kinie

  W przeprowadzonym ostatnio rankingu najbardziej pamiętanych pocałunków w historii kina wygrał ten w filmie "Stąd do wieczności" z 1953 roku. W filmie całowali się Burt Lancaster i Deborah Kerr. Scena z 1953 roku wypadła lepiej od pocałunku Tobey'a Maguire i Kirsten Dunst w "Spider-Manie" , który otrzymał 3000 głosów i zajął ostatecznie drugą pozycję.

Wideo na temat: tajemnice demi
 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Wyspa tajemnic

  Akcja filmu rozgrywa się o w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak pięknym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta znika z pokoju, który jest zamknięty, a w oknach są kraty; w pokoju zostaje tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana. Akcja filmu...

Dyskusje na temat: tajemnice demi
 • Re: "Tajemnice Laury": Nie ma zbrodni doskonałej!

  Demi Moore albo Felicity Huffman zamiast Debry? To byłaby porażka! Obie są niezłymi aktorkami, ale to roli Laury zupełnie nie pasują! Serial świetny. Nie mogę się doczekać premiery drugiego sezonu w TVN7!