• Informacje na temat:

  tajemnice organizacji

Artykuły na temat: tajemnice organizacji
 • "Gomorra": Tajemnice sycylijskiej mafii

  ...  Scampia to dzielnica Neapolu, której ciemne i niebezpieczne zaułki kamorra wybrała na swoją siedzibę. Kamorra to mafia, która rządzi miastem i jego mieszkańcami. Gdy do więzienia trafia jeden z przywódców przestępczej organizacji - Pietro Savastano (Fortunato Cerlino), jego miejsce - wbrew panującym zasadom - chce przejąć zaledwie trzydziestoletni Ciro Di Marzio (Marco D’Amore). Dążenie...

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

 • Książę Harry i Meghan Markle: na jaw wychodzą zadziwiające tajemnice aktorki. Co na to królowa?

  Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by książę Harry (32 l.) i Meghan Markle (35 l.) razem ułożyli sobie życie. Podobno ich związek zaakceptowała sama królowa Elżbieta (90 l.). Do czasu aż na jaw zaczęły wychodzić tajemnice aktorki.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • "Barwy szczęścia": Tajemnica z przeszłości

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim m. in. ciąg dalszy narkotykowej afery z Bartkiem...

 • Meryl Streep wspiera kobiety

  Meryl Streep ("Sierpień w hrabstwie Osage", "Tajemnice lasu", "Diabeł ubiera się u Prady") sfinansowała powstanie specjalnego programu, wspierającego scenarzystki powyżej 40. roku życia. Hollywoodzka aktorka od dawna aktywnie walczy o prawa kobiet.

 • Superman pojawi się w nowej produkcji stacji CBS

  Tom Welling, czyli Clark Kent/Superman z serialu "Tajemnice Smallville", wraca na telewizyjne ekrany!

 • Kto najlepszym reżyserem?

  Amerykańska Gildia Reżyserów ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. Kto ma szansę na statuetkę?

 • Tajemnica twierdzy szyfrów

  ...z esesmanami z tajnej grupy Skorzenego. Generał Kroll z organizacji "Pająk" każe Globckemu wrócić do Książa, zajętego przez NKWD. Ten postanawia udawać niemieckiego komunistę. W ruinach niemieckiego miasta...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

Zdjęcia na temat: tajemnice organizacji