• Informacje na temat:

  tajemnice związku

Artykuły na temat: tajemnice związku
 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel: na jaw wychodzą tajemnice ich związku!

  Rozwód Kazimierza (55 l.) i Izabeli (34 l.) Marcinkiewiczów jest w toku. Na jaw wychodzą kolejne sekrety, które były skrywane przez małżonków przez cały czas trwania tego związku. Czy nowe fakty pomogą rozstrzygnąć, kto jest winien rozpadu pożycia małżeńskiego?

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  ...tak właśnie czuje się moja bohaterka kiedy Bobby łamie tę zasadę - przekroczenie tej granicy stawia przyszłość ich związku pod znakiem zapytania.Nie powiedziałam nikomu, że zamierzam chlusnąć mu(...) ich autentyczna przyjaźń, wzajemny szacunek i namiętność - rozstają się, ale zawsze do siebie wracają. Musieliśmy dać widzom kilka wskazówek dotyczących charakteru ich związku w pilotażowym odcinku...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Tajemnice związku Jaruzelskiej i Lindy!

  Córka generała nie chce wracać do czasów, gdy była związana z jednym najpopularniejszych polskich aktorów. Dlaczego?

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Wioletta Arlak rozkwitła dzięki miłości! Przyjaciółka zdradza tajemnicę jej związku!

  Wioletta Arlak (51 l.) długo czekała na miłość. Los jej to wynagrodził...

 • Artur Żmijewski i "Geneza grzechu"

  Gdzie leży granica człowieczeństwa i jaka jest geneza grzechów głównych, które doprowadzają zwykłych ludzi do zbrodni? W poniedziałek, 15 czerwca, w telewizji ID odbędzie się premiera nowej serii programu "Geneza grzechu" z Arturem Żmijewskim w roli prowadzącego.

 • Tajemnice

  David stara się pogodzić z Keithem. Claire jest pochłonięta swoim nowym hobby. Zastanawia się nad swoją przyszłością poza murami uczelni. Karla nie ułatwia mężczyznom zgodnego życia w związku. Ruth pragnie stabilizacji. Nikolai jest jednak zadowolony z obecnej sytuacji. Brenda nadal nie potrafi zorientować się w swoich uczuciach. W poszukiwaniu nowych podniet udaje się wraz z Melissą do Orange...

 • "Sędzia" : Z ojca na syna

  Wyniosły "kołnierzyk" w bardzo drogim garniturze korzysta z toalety w przerwie w procesie sądowym. Wpada na niego wzburzony prokurator, którego adwokat przypadkiem obsikuje. Taka zabawa dorosłych "chłopców", hardych przeciwników; próba wyprowadzenia z równowagi drugiej strony sporu to pierwsza scena filmu "Sędzia" Davida Dobkina, w którym celebryci adwokatury są zmuszeni powrócić do rodzinnej przeszłości.

Zdjęcia na temat: tajemnice związku
 • Kraśko z żoną na salonach! Pierwszy raz od miesięcy!
Wideo na temat: tajemnice związku
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1835.

  W związku ze sprzedażą domu między rodzeństwem Pyrków narasta napięcie. Tymczasem Paweł znajduje nowego koproducenta i namawia Agatę, żeby swoją część pieniędzy zainwestowała w film. Oliwka i Kajtek odbierają wypłatę z Feel Good, a Jowita wpada na pomysł, by urządzili parapetówkę. W zamyśle kameralna impreza szybko wmyka się gospodarzom spod kontroli. Stefan myślami cały czas jest przy Carinie

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

Dyskusje na temat: tajemnice związku
 • Re: ​"M jak miłość": Zdrada, rozwód i... samobójstwo?!

  Marcin musi być z Iza inaczej koniec oglądania jak o mnie chodzi. Oni są stworzeni dla siebie. Marcin też bez winy nie jest bo mógł powiedZieć prawdę a nie tajemnice w związku potem tak się koncza. Ale mam nadZieję że ich milosc przetrwa .

 • Re: "M jak miłość": Gwiazda pop uwiedzie Marcina!

  Ile Ty masz lat , żeby nie widzieć ze to Marcin nie traktowal Izy poważnie , to on miał przed nią tajemnice , okłamywał ją , Agnieszce powiedział jakie problemy ma Naomi , a Izie z którą był w związku to nie , więc jak mogła mieć do niego zaufanie . Dziewczyno Ty nie wiesz na czym polega bycie razem , dorośnij , bo Marcin zmienia dziewczyny jak rękawiczki , lekceważac jej , chcialabyś miec takieg