• Informacje na temat:

  tajemnicza brunetka

Artykuły na temat: tajemnicza brunetka
 • Partner Heidi Klum zdradził ją z tajemniczą brunetką?

  Vito Schnabel (31 l.) postanowił wytłumaczyć się z dwuznacznych zdjęć, jakie opublikowała brytyjska prasa…

 • Radek sobie radzi

  Radosław Majdan szybko znalazł następczynię Dody. Jak donosi jedna z codziennych gazet, jest nią tajemnicza brunetka.

 • ...parkiety. Przez całe życie mieszkał z matką. W lipcu 2010 r. poznał młodszą o kilkanaście lat Agnieszkę. Mieszkali niedaleko, ona była w separacji z mężem, miała dziecko. Brunetka, technik-ekonomista...

 • Clooney i brunetka

  George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) miniony weekend (2-3 października) spędził w towarzystwie "tajemniczej brunetki". Plotka rskie magazyny doniosły, iż piękność spędziła wolne chwile we włoskiej willi gwiazdora. A jeszcze kilkanaście dni temu George Clooney zapewniał o rozkwicie swych uczuć do Lisy Snowdon, z którą to rozstaje się, to zaczyna ponownie spotykać. 

 • David Beckham przyłapany z tajemniczą kobietą. Jednak rozwód?

  David Beckham (43 l.) po tym, jak ogłosił założenie własnego klubu Inter Miami, przyłapany został w towarzystwie tajemniczej kobiety. Czy parę łączy coś więcej, tego na razie nie wiadomo. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Vogue" żona piłkarza podkreślała, że z plotkami o rozstaniu zmagają się od lat. Oboje zdają sobie jednak sprawę, że "są silni wyłącznie razem, nie w pojedynkę". "Czy którekolwiek z nas znalazłoby się w sytuacji, w której jesteśmy teraz, gdybyśmy się nie poznali i nie byli...

 • Skradła serce Maćka Musiała?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", bawił się niedawno na pokazie pewnej kolekcji. 18-letniemu aktorowi towarzyszyła tajemnicza brunetka. Czy idol polskich nastolatek znalazł swoją drugą połówkę?

 • Mikołaj Cieślak (41 l.), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, przyłapany został w dwuznacznej sytuacji z tajemniczą kobietą.

 • Tajemnicza kochanka Gibsona

  W kilka dni po tym, jak żona Mela Gibsona złożyła pozew o rozwód, w mediach pojawiają się szczegóły na temat tajemniczej kobiety, z którą aktor podobno spędza bardzo dużo czasu. Jak donosi portal People.com, jest nią rosyjska piosenkarka o imieniu Oksana, powiązana z należącą do Gibsona wytwórnią płytową Icon Records.

 • Michał Wiśniewski pozuje z tajemniczą kobietą! W sieci zawrzało! Co ich łączy?

  Od kilku dni media żyją rozwodem u Wiśniewskich. "Mój mąż złożył pozew" - poinformowała Dominika Tajner. W tym czasie do sieci trafiło zdjęcie, na którym Michał pozuje z tajemniczą seksbombą! O co chodzi?

 • Nowa dziewczyna Zakościelnego?

  Po rozstaniu z Izą Miko Maciej Zakościelny unikał towarzystwa pań. Jednak niedawno na jednym z bankietów pojawił się w towarzystwie ładnej brunetki.

Zdjęcia na temat: tajemnicza brunetka
Wideo na temat: tajemnicza brunetka
 • "M jak miłość": Odcinek 1336.

  Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi Jakuba o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po niego razem z Marcinem. Po drodze obaj poznają śliczną autostopowiczkę, Patrycję. Do Warszawy przyjeżdża Ania, tajemnicza brunetka, którą Marcin spotkał przypadkiem nad morzem, gdy szukał Izy

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Spectre

  James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Kluczem do tego jest tajemnicza wiadomość z przeszłości 007.