• Informacje na temat:

  tajemnicza dziewczyna

Artykuły na temat: tajemnicza dziewczyna
 • Tajemnicza opiekunka

  Malanowski jest świadkiem szarpaniny między młodą dziewczyną a mężczyzną. Detektyw płoszy napastnika. Okazuje się, że dziewczyna jest Ukrainką i pracuje...

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • Tajemnicza opiekunka

  Malanowski jest świadkiem szarpaniny między młodą dziewczyną a mężczyzną. Detektyw płoszy napastnika. Okazuje się, że dziewczyna jest Ukrainką i pracuje...

 • Najpierw "Drżące ciało" Almodóvara, teraz "Nowa dziewczyna" Ozona

  Dystrybutor filmu "Nowa dziewczyna" zaprezentował polski zwiastun nowego obrazu Françoisa Ozona - dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes ("Młoda i piękna", "Basen"), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz ("U niej w domu").

 • "M jak miłość": Tajemnicza nieznajoma

  Przede wszystkim, na Wietrznej pojawi się nowa bohaterka: Kaja (w tej roli Karolina Buchnicka). Dziewczyna od razu zainteresuje się Michałem - i zacznie pisarza śledzić. A wkrótce odegra w życiu Ostrowskiego ważną rolę...

 • "Nowa dziewczyna" Françoisa Ozona w kinach od 3 lipca

  François Ozon - twórca hitów: "Basen", "8 kobiet", "U niej w domu" oraz "Młoda i piękna" powraca do polskich kin 3 lipca z najnowszą produkcją "Nowa dziewczyna". W rolach głównych zobaczymy francuskiego amanta Romain Duris oraz Anais Demoustier - gwiazdę "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Krytycy porównują nowe dzieło Ozona do twórczości Almodóvara i Hitchcocka.

 • "Na sygnale": Tajemnicza choroba utrudnia Martynie życie

  ...rzucą się jej na pomoc i zaczną ją reanimować. Na szczęście dziewczyna szybko odzyska odzyska przytomność. - Zdarzały ci się wcześniej takie omdlenia? - zapyta ją Banach. - Naprawdę nic mi nie jest...

 • Karolina Nolbrzak wraca na ekran

  Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

 • Kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?! Wszystko już wiadomo!

  Na początku tej znajomości gwiazdor bardzo chciał ukrywać rodzące się uczucie przed całym światem. Nie trzeba jednak było czekać aż pochwali się nową ukochaną.  Pod koniec 2018 roku Antek rozstał się z Julią Wieniawą i bardzo to przeżył. Na szczęście jego złamane serce uleczyła pewna tajemnicza blondynka.  Parę zdradziło jedno ze zdjęć, które opublikował na swoim profilu w mediach...

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

Zdjęcia na temat: tajemnicza dziewczyna
Wideo na temat: tajemnicza dziewczyna
 • "Pierwsza miłość": "Tak chcesz pogrywać?"

  Norbert daje się na mówić na ustawianą randkę, która okazuje się totalną klapą. Z opresji wybawia go nieoczekiwanie tajemnicza dziewczyna – Pola. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "M jak miłość": Odcinek 1336.

  i jedzie po niego razem z Marcinem. Po drodze obaj poznają śliczną autostopowiczkę, Patrycję. Do Warszawy przyjeżdża Ania, tajemnicza brunetka, którą Marcin spotkał przypadkiem nad morzem, gdy szukał Izy. Dziewczyna odnajduje Chodakowskiego dzięki artykułowi o jego firmie, który ukazał się w jednej z gazet i wyznaje nowemu przyjacielowi, że potrzebuje pomocy.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: tajemnicza dziewczyna