• Informacje na temat:

  tajemnicza historia

Artykuły na temat: tajemnicza historia
 • Agnieszka Wagner: Chce pozostać tajemnicza!

  Agnieszka Wagner (48 l.) nie bez powodu określana jest mianem jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Bez wątpienia jest najbardziej tajemnicza. Dlaczego tak pilnie strzeże swojej prywatności?

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • "A Million Little Things": Znaleziono odtwórczynię tajemniczej roli? Floriana Lima w obsadzie

  ...://t.co/ZyAGsnLfw7 " additional="— DJ Nash (@heydjnash)" date="February 19, 2020" user="heydjnash" /> "A Million Little Things" to historia grupki przyjaciół i ich rodzin. Kiedy jeden z nich popełnia...

 • Ten chłopiec to... dziewczynka

  Oto niezwykła historia Indii Dudek, dziewczynki, która w "Pani z przedszkola" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy" - zagrała... Krzysia!

 • "Strażnicy": Tajemniczy projekt

  Czworo świetnych aktorów zaczyna mówić o produkcji, w której biorą udział od września. Znamy jej tytuł i... niewiele więcej.

 • "Pinokio" na dużym ekranie

  Drewniany pajacyk wyrusza w niezwykłą wędrówkę, za towarzyszy mając nie tylko przyjacielskiego świerszcza Coco, lecz także tajemniczą wróżkę i... rodzeństwo rozbrykanych łobuziaków.

 • Dariusz Siatkowski zmarł w tajemniczych okolicznościach. Ruszyła lawina spekulacji

  Dariusz Siatkowski (†48 l.) po roli w "Koglu-moglu" zyskał ogromną popularność, lecz raczej nie można powiedzieć, że w pełni ją wykorzystał. Gdy po latach dostał szansę, by przypomnieć się widzom, wydarzyła się tragedia...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • Historia na stronę tytułową

  Ktoś szantażuje wydawcę gazety, który jest także kandydatem na burmistrza w najbliższych wyborach samorządowych. Tropy prowadzą do kobiety, z którą mężczyzna...

 • "Ederly": Nowy projekt Piotra Dumały

  We wrześniu rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Piotra Dumały pod tajemniczym tytułem "Ederly". Reżyser jest jednocześnie twórcą scenariusza. W głównej roli zobaczymy Mariusza Bonaszewskiego.

Zdjęcia na temat: tajemnicza historia
Wideo na temat: tajemnicza historia
 • "Diagnoza": Producentka zdradziłą szczeógły fabuły!

  Dorota Kośmicka-Gacke opowiedziała nam, jak zawiąże się akcja serialu "Diagnoza". - Anna przylatuje samolotem na Śląsk. Przez przypadek trafia do Rybnika. Ta historia dzieje się na Śląsku, gdyż tam jest grupa chirurgów, którzy funkcjonują akurat w tym szpitalu - mówi tajemniczo producentka.

 • "Leśniczówka": Zwiastun serialu

  spraw. Życie w Leśniczówce to tylko pozorna odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością - rodzinne tajemnice nawiązują m.in

 • "Pakt": Pablopavo i Ludziki - "Nie wiesz nic"

  "Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu "Pakt" w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Tajemniczość, nieostrość w opowiadaniu historii, a także splot zagadek i zaskoczeń to bodźce zaczerpnięte z serialu, które zainspirowały Pablopavo, aby po raz pierwszy stworzyć piosenkę do produkcji filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada...

Dyskusje na temat: tajemnicza historia