• Informacje na temat:

  tajemnicza nieznajoma

Artykuły na temat: tajemnicza nieznajoma
 • "M jak miłość": Tajemnicza nieznajoma

  Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • "O mnie się nie martw": Tajemnicza nieznajoma

  ...serii Małeckiego czeka nie nie lada zaskoczenie. W jego życiu pojawi się tajemnicza kobieta (Aleksandra Adamska), która wyzna mu, iż jest... jego siostrą. W czasie pierwszego spotkania z Sylwią...

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • Nergal znów zakochany? Sfotografowano go z tajemniczą kobietą!

  Wiele wskazuje na to, Adam Darski znany jako Nergal (38 l.) znalazł już następczynię Dody! Niedawno pisaliśmy o tym, że wokalista opublikował zdjęcie, na którym widać było cienie dwóch całujących się osób. Można było się domyślić, że to on i jego nowa ukochana. Chwilę później mężczyzna pojawił się na pokazie kolekcji Kupisza. Towarzyszyła mu tajemnicza nieznajoma. Czy to jest ta kobieta, która...

 • "3 serca" : W rodzinnym trójkącie

  Zaczyna się od spóźnienia. Marcowi (Benoît Poelvoorde) ucieka ostatni pociąg. Musi zostać na noc w małym, francuskim miasteczku. Powrót do stolicy jest już niemożliwy. Trzeba poczekać na ranek. Zrezygnowany mężczyzna szuka hotelu. Przez przypadek wpada na Sylvie (Charlotte Gainsbourg).

 • Marta Kaczyńska z tajemniczym facetem! Tak odpoczywali nad Bałtykiem

  „Marta Kaczyńska (36 l.) z nieznajomym smaży się na plaży” – obwieszcza „Super Express” i publikuje fotki prezydenckiej córki, na których widać, jak odpoczywa w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Dobrze czują się w swoim towarzystwie!

 • "Nieznajoma": Uczucia i tajemnica

  "Kiedy piszę scenariusz i reżyseruję, myślę o powstającym filmie tak, jakbym miał być jego jedyną publicznością" - mówi o pracy nad "Nieznajomą" Giuseppe Tornatore, laureat Oscara z 1990 roku za najlepszy film nieanglojęzyczny "Cinema Paradiso".

 • Doda flirtowała z tajemniczym mężczyzną!

  Doda (32 l.) nie traci czasu. Już wkrótce pochwali się nowym partnerem?

 • Włoski kandydat do Oscara

  "Nieznajoma", najnowsza produkcja Giuseppe Tornatore, będzie reprezentować włoską kinematografię w walce o oscarową nominację w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

Zdjęcia na temat: tajemnicza nieznajoma
Dyskusje na temat: tajemnicza nieznajoma