• Informacje na temat:

  tajemnicza wybranka

Artykuły na temat: tajemnicza wybranka
 • Marta Wierzbicka ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?!

  Marta Wierzbicka (28 l.) od jakiegoś czasu znów jest w szczęśliwym związku, ale nie ma zamiaru pokazać światu swojego wybranka. Jeden z tabloidów jednak dotarł do informacji, kim jest nowy ukochany aktorki!

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Nowy wybranek Sablewskiej! Jak go poznała?

  Maja Sablewska (37 l.) nie ukrywała nigdy swoich problemów ani ze zdrowiem, ani ze związkiem z Wojtkiem Mazolewskim. Teraz gwiazda może pochwalić się zwycięstwem na obydwu płaszczyznach!

 • Tajemnicza Halinka Kiepska

  Znana jest przede wszystkim jako Halinka z serial u "Świat według Kiepskich". Ostatnio oglądamy ją w "Jak Oni śpiewają". Jednak życie Marzeny Sztuki jest o wiele bardziej ciekawe i nie chodzi tylko o jej sekretny ślub...

 • Piotr Żyła i tajemnicza kobieta na lotnisku. To dla niej skoczek zostawił rodzinę?

  Piotr Żyła (31 l.) w ostatnich dniach jest na czołówkach tabloidów i portali plotkarskich. Wszystko przez wpisy jego żony, która po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu ujawniła w mediach społecznościowych, że skoczek zostawił ją dla innej kobiety. Kim jest nowa wybranka sportowca?

 • Zielińska: Nie jest już singielką!

  Koniec z samotnością! Po trzech latach bycia singielką Katarzyna Zielińska (30 l.) znów się zakochała. Kim jest wybranek aktorki?

 • Krzysztof Gojdź bierze ślub?! Wiemy, kim jest jego wybranka!

  Krzysztof Gojdź (45 l.) planuje ślub z tajemniczą Olą?! Takie informacje podał jeden z portali plotkarskich!

 • Keira Knightley: Ślub już w weekend?

  Brytyjska aktorka Keira Knigthley już w najbliższy weekend ma stanąć przed ołtarzem. Do zaślubin ma dojść w Nicei, a w skromnej uroczystości weźmie udział jedynie sto najbliższych osób. Wybranką jej serca jest James Righton.

 • Robert Korzeniowski już nie ukrywa nowej wybranki! Przyszedł z nią na imprezę!

  Pod koniec czerwca 2018 roku Robert Korzeniowski (50 l.) został przyłapany przez fotografów na czułościach z tajemniczą kobietą. Teraz postanowił ją pokazać i zaprosił ją na jedną z imprez branżowych.

 • Piotr Rubik planuje ślub!

  Podczas poniedziałkowej (6 listopada) gali rozdania Złotych Dziobów uważni obserwatorzy zauważyli na placu Agaty Paskudzkiej (19 l.) pierścionek z brylantem. Jej wybranek Piotr Rubik (38 l.) przyznaje, że nie wyklucza ślubu, ale i tak nikt nie ma wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Piotr Rubik został nagrodzony Złotym Dziobem dla "medialnej osobowości roku".

Wideo na temat: tajemnicza wybranka
 • "Lekarze": Co wydarzy się w życiu Krzysztofa i Elżbiety?

  Czy przy boku Elżbiety dalej będzie stał Krzysztof i czy będzie potrafił jej pomóc? Piotr Polk twierdzi, że nie opuści swojej serialowej wybranki ani na chwilę. Pytany o ewentualny ślub bohaterów, stwierdza tajemniczo, że to od dawna był cel

Dyskusje na temat: tajemnicza wybranka