• Informacje na temat:

  tajemnicza wystawa

Artykuły na temat: tajemnicza wystawa
 • Znowu jestem częścią "M jak miłość" - rozmowa z Weroniką Rosati

  Jej powrót do obsady "M jak miłość" po trzynastu latach to wielka niespodzianka dla fanów serialu. Ania, którą gra, wciąż potrafi zaskakiwać i nieustannie szuka miłości. Okaże się, że coś knuje i że łączy ją tajemnicza przeszłość z Andrzejem, która będzie zagrożeniem dla Magdy.

 • Wystawa poświęcona Agnieszce Holland w Kanadzie

  Wystawę "Polska. Europa. Świat - twarze Agnieszki Holland" stanowiącą prezentację jej dorobku filmowego mogą oglądać mieszkańcy London oraz Mississauga w Kanadzie. Ekspozycję przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Czy Janusz Korwin-Mikke zostawi żonę dla 29-latki?

  Tajemnicza Dominika, z którą Janusz Korwin-Mikke (72 l.) ma dwoje dzieci, liczy podobno na to, że polityk wkrótce jej się oświadczy!

 • "Body/Ciało": Alternatywny plakat autorstwa Jakuba Juliana Ziółkowskiego

  Był szczęśliwym talizmanem 65. MFF Berlinale i ozdobą uroczystej warszawskiej premiery "Body/Ciało". Wyjątkowy alternatywny poster, w duchu dawnej szkoły plakatu, towarzyszy filmowi Małgorzaty Szumowskiej od początku obfitującej w sukcesy drogi

 • Nowy mężczyzna w życiu ślicznej pani weterynarz z Majaków

  ...fotografowaniem biednych, bezdomnych i starych ludzi. Za swoje zdjęcia pokazujące okrucieństwo świata zdobył wiele nagród, a każda jego wystawa była wielkim wydarzeniem. Do Majaków Kris trafi jako...

 • Ten chłopiec to... dziewczynka

  Oto niezwykła historia Indii Dudek, dziewczynki, która w "Pani z przedszkola" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy" - zagrała... Krzysia!

 • Sekta wampirów

  Właściciel kasyna organizuje wystawę zabytkowej japońskiej broni. Podczas uroczystego otwarcia ginie w tajemniczych okolicznościach najcenniejszy eksponat....

 • "Body/Ciało" na festiwalu w Brukseli

  Film "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej powalczy o Złotego Irysa, czyli główną nagrodę Brukselskiego Festiwalu Filmowego, który ruszył w piątek, 5 czerwca, wieczorem. Na festiwalu zostanie pokazany też film "Kebab i Horoskop" Grzegorza Jaroszuka.

 • Majka

  Na wystawie pojawia się tajemniczy kupiec, który jest zainteresowany zdjęciami Kasi. Oprócz niego przychodzi również guru architektów wnętrz _ Tymon Zychowicz,...

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie.