• Informacje na temat:

  tajemnicza zagadka

Artykuły na temat: tajemnicza zagadka
Zdjęcia na temat: tajemnicza zagadka
Wideo na temat: tajemnicza zagadka
 • "Diagnoza": Co wydarzy sie w najnowszym sezonie?

  Pierwsze spojrzenie na postać tajemniczej bohaterki Danuty Stenki, Anna w niebezpieczeństwie i zagadka... kryminalna. Nowe odcinki "Diagnozy" zadebiutują na antenie od 4 września o 21:30.

 • "Druga szansa": Zwiastun 5. sezonu

  Już pierwsze minuty nowego sezonu „Drugiej szansy” dostarczą widzom wielkich emocji oraz intrygującej zagadki. Jedno wydarzenie spowoduje, że Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała zmierzyć się z problemem, który choć dotyka wielu kobiet, to wciąż pozostaje tematem tabu. Czy główna bohaterka będzie gotowa, by samotnie stanąć do walki z tajemniczym przeciwnikiem?

 • "Pakt": Pablopavo i Ludziki - "Nie wiesz nic"

  "Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu "Pakt" w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Tajemniczość, nieostrość w opowiadaniu historii, a także splot zagadek i zaskoczeń to bodźce zaczerpnięte z serialu, które zainspirowały Pablopavo, aby po raz pierwszy stworzyć piosenkę do produkcji filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada...

Dyskusje na temat: tajemnicza zagadka
 • Re: "M jak miłość": Tajemnicza kobieta

  Tajemnicze to by było, gdyby w każdym odcinku ktoś przewracał się na skórce od banana, przynajmniej byłaby zagadka, kto podrzucił skórkę. I tylko tego jeszcze w tym serialu brakuje.