• Informacje na temat:

  tajemnicze fotki

Artykuły na temat: tajemnicze fotki
 • Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński? Te fotki mówią wszystko!

  Książę William (34 l.) i księżna Kate (35 l.) przeżywają małżeński kryzys? Tak donosiła zagraniczna prasa. Podobno księżnej nie spodobały się ostatnie wybryki jej męża. Jak jest naprawdę? Najnowsze fotki pary mówią wiele.

 • Zdumiewające zdjęcie Rihanny

  Rihanna wrzuca do sieci swoje fotki bez żadnych zahamowań. Najpierw zdjęcie topless z wakacji, teraz... Zresztą zobaczcie sami.

 • Macademian Girl pojechała do Egiptu i pochwaliła się taką fotką. Internauci przywołują sprawę Magdy

  Macademian Girl (27 l.) niedawno spędziła urlop w Egipcie, a w sieci pochwaliła się fotografiami z wakacji. Zwłaszcza jedna z nich wywołała gorącą dyskusję. Internauci przytoczyli nawet sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Ż.!

 • Anna Przybylska? Dlaczego nie!

  Anna Przybylska ( "Kariera Nikosia Dyzmy" ) w pełnej erotyzmu scenie kąpieli w jeziorze? Wyobrażacie ją sobie wynurzającą się z wody z błyszczącymi kroplami na nagiej skórze...? Stare numery "Playboy'a" można wyrzucić do kosza. Teraz najbardziej seksowne fotki będą z planu "Dlaczego nie!"! Aktorka dołączyła bowiem do obsady najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • "Rolnik szuka żony 2": są fotki ze ślubu Agnieszki Roberta! Jest na nich Rafał z partnerką!

  2 kwietnia 2016 roku odbył się długo oczekiwany pierwszy ślub uczestników "Rolnik szuka żony". Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Agnieszka (32 l.) i Robert (33 l.) Filochowscy. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć z uroczystości! Ich autorem jest Wojciech Kurczewski. Trzeba przyznać, że panna młoda wyglądała olśniewająco, a pan młody bardzo dostojnie w modnym granatowym garniturze. Na weselu bawili się także inni rolnicy z wybrankami. Był Grzegorz i Ania, a także Rafał i... tajemnicza kobieta u...

 • Selena Gomez: Zrobiłam wszystko, co mogłam

  Amerykańska wokalistka Selena Gomez przerwała internetowe milczenie od czasu jej tajemniczego odwyku w klinice "Dawn at the Meadows" w Arizonie.

 • Marta Kaczyńska z tajemniczym facetem! Tak odpoczywali nad Bałtykiem

  ...„Marta Kaczyńska (36 l.) z nieznajomym smaży się na plaży” – obwieszcza „Super Express” i publikuje fotki prezydenckiej córki, na których widać, jak odpoczywa w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Dobrze czują się w swoim towarzystwie!

 • Wokalistka broni męża, którego gazeta "Fakt" oskarżyła o pobicie dziennikarza.

 • Colin Farrell i jego tajemnicza ukochana. Podobna do Alicji Bachledy-Curuś?

  Colin Farrell (41 l.) i Kelly McNamara spotykają się już od jakiegoś czasu. Choć ukochana pozostaje raczej w cieniu gwiazdora i nie udziela się publicznie, to od czasu do czasu w mediach pojawiają się ich wspólne fotki. Fani Colina zaczęli porównywać Kelly do… Alicji Bachledy-Curuś! Dlaczego?

 • Frontside zdominowany

  W piątek, 20 października, odbyła się krajowa premiera nowego album grupy Frontside. Na "Absolutus", czwartej płycie muzyków z Sosnowca, raz jeszcze przekroczono ramy wielu gatunków, proponując muzykę wymykającą się jednoznacznym klasyfikacjom. Zaskoczenie przyniosła również promująca materiał sesja zdjęciowa, w której zespół zaprezentował się nam z nieznanej dotąd strony.

Wideo na temat: tajemnicze fotki
 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Kronika opętania

  Oparty na prawdziwej historii horror religijny. Clyde Brenek, podczas weekendowej wyprzedaży, kupuje swojej córce Em tajemnicze drewniane pudełko. W domu dziewczynka otwiera je i znajduje zagadkowe przedmioty. Od tej pory jej zachowanie wzbudza coraz większy niepokój otoczenia. Clyde, aby odkryć prawdę, będzie musiał zapoznać się z mistycznymi rytuałami mitologii żydowskiej, której częścią jest tajemniczy demon zwany dybukiem...

 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

Dyskusje na temat: tajemnicze fotki
 • Re: “M jak miłość": Przymiarka do ślubu?

  Zdun cyka Ali fotki w sukni ślubnej, przez co robi jej nadzieje. Nagle dzwoni mu telefon ze szpitala, że Madzi sie znów pogorszyło. Zdun zdziera z Ali kiecke, zostawiając ją w samych pantalonach(...) Marka i zjada wszystkie słodycze. Kisiel bierze udział w skokach o tyczce. W nocy w sadzie Mostowiaków pojawiają się tajemnicze kręgi. Lucjan dzwoni po Rutkowskiego