• Informacje na temat:

  tajemniczy atak

Artykuły na temat: tajemniczy atak
 • "Barwy szczęścia": Tajemnicza choroba atakuje wszystkich po kolei!

  ...... Dajcie mi kilka dni odetchnąć, a wezmę się za wszystko po kolei! - Obiecuje pani? - Obiecuję! Gdy Iwona wyjdzie ze szpitala, zatrzyma się u Marka - by przeczekać kolejny atak grypy, bo tym razem...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • "Barwy szczęścia": Atak na Iwonę

  ...właśnie Paweł nęka jej siostrę i o wszystkim mówi Hubertowi. Tymczasem prześladowca czeka na Iwonę przed blokiem. Gdy tylko Pyrka pojawia się na horyzoncie - przystępuje do ataku... Czy pomoc...

 • "Bezwstydny Mortdecai" : Błazenada

  Brytyjski arystokrata z figlarnym wąsem handluje dziełami sztuki na czarnym rynku. Kiedy ginie znana konserwatorka, a wraz z nią tajemniczy obraz Goi, do Charliego Mordecaia (Johnny Depp) zgłasza się śledczy Martland (Ewan McGregor). Chce pomocy w zamian za dalsze przymykanie oka na jego nielegalną działalność.

 • Ciężarna Iwona Węgrowska o atakach byłego męża: Jestem tym wstrząśnięta!

  ...32-letnia celebrytka bardzo przeżywa, że eksmąż, amerykański milioner Krzysztof Madeyski (55), publicznie spekuluje, że może być ojcem jej dziecka. Ma ono przyjść na świat za dwa miesiące. Artystka rozwiodła się z nim w październiku zeszłego roku. Była już w ciąży. Dwa miesiące później, w grudniu, ujawniła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej nowy ukochany, tajemniczy Maciej...

 • "Ojciec Mateusz": Co w kolejnym odcinku?

  Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Ojciec Mateusz". Nowa kryminalna zagadka już w czwartek, 30 kwietnia, w TVP1.

 • Brutalny atak

  Za prokurator Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach) ciągnie się pasmo nieszczęść. Tym razem femme fatale padnie ofiarą brutalnego ataku.

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Obraz w reżyserii JJ Abramsa trafi do kin 25 grudnia 2015.

 • Ślad

  Dwoje tajemniczych osób przypuszcza atak na ochroniarzy, którzy uzupełniają zasoby finansowe w bankomacie. Po kilku dniach od napadu ginie świadek przestępstwa....

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

Zdjęcia na temat: tajemniczy atak