• Informacje na temat:

  tajemniczy filmik

Artykuły na temat: tajemniczy filmik
 • Na Instagramie męża Anji Rubik (33 l.), Sashy Knezevicia (34 l.), możemy znaleźć zdjęcia oraz filmiki z pewnym mężczyzną. W sieci zawrzało od plotek!

 • Marilyn Manson ponownie odcina się od wideo z Laną del Rey

  Marilyn Manson nie chce być łączony z kontrowersyjnym filmikiem, w którym znalazła się scena gwałtu z udziałem Lany del Rey w roli ofiary.

 • Michał Wiśniewski zostawił Dominikę Tajner dla młodszej? Nowe doniesienia!

  ...tajemnicza znajoma Michała. To 28-letnia Agnieszka. "Od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką. W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje...

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • Julia Starak wyszła za mąż w ogromnej tajemnicy! Dopiero teraz mąż Szulim się wygadał!

  ...fortuny skradł tajemniczy Szwajcar o imieniu Fabrizio. Piotrek zdradził ostatnio na swoim Instagramie, że przebywa właśnie w Szwajcarii u swojej siostry i... szwagra!  Starak poleciał do Zurychu nieco postrzelać z rodzinką. Filmik z wypadu do lasu opublikował w sieci. 

 • Duch Jacksona straszy. Film!

  To niewiarygodna i sensacyjna informacja, ale ekipa stacji CNN sfilmowała tajemniczy cień w domu zmarłego Michaela Jacksona! Film z duchem "Jacko" możecie zobaczyć poniżej.

 • ​"Ojciec Mateusz": Kosmici w Sandomierzu!

  W Sandomierzu dojdzie do kilku zuchwałych włamań. Turkawski (Tomasz Gasparski) - pierwsza ofiara tajemniczych bandytów - będzie przekonany, że okradli go kosmici. Pewnego wieczora zobaczy błyski na(...) Noculowi (Michał Piela) o tym, że jedną z jego parafianek nawiedzili tajemniczy goście. Policjant wyzna mu, że w okolicy już parę razy widziano niezidentyfikowany obiekt latający i okradziono samotne osoby...

 • Natalie Portman na plaży

  Ostatni raz na dużym ekranie widzieliśmy Natalie Portman w 2011 roku w "Thorze", kolejną rolą aktorki będzie zaś występ w... sequelu ekranizacji Marvela. Z tym większą radością przyjęliśmy występ gwiazdy w 2-minutowym filmiku "Illusions & Mirrors".

 • "Barwy szczęścia": Porywacz Julity zażąda miliona złotych za jej uwolnienie!

  ...okupu. Piłkarz zdecyduje się nagrać filmik i zwróci się w nim do swych fanów, by pomogli mu w poszukiwaniach Julity. - Kilka dni temu zaginęła moja ukochana żona. Pojechała do leśniczówki(...). Będę wdzięczny za każdą informację - powie do kamery, po czym wrzuci nagranie do sieci. Wkrótce potem do Sałatki zadzwoni tajemniczy mężczyzna. - Jeśli chcesz ją odzyskać, to musisz ze mną...

 • "Sinister": Historia niewdzięcznego pisarza

  "Sinister" to najnowszy horror Scotta Derricksona, twórcy "Egzorcyzów Emily Rose". Główny bohater Ellison (Ethan Hawke) jest pisarzem, zajmującym się opisywaniem prawdziwych przestępstw. Teraz będzie musiał skonfrontować się z tajemniczym morderstwem.

Wideo na temat: tajemniczy filmik
 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Kronika opętania

  Oparty na prawdziwej historii horror religijny. Clyde Brenek, podczas weekendowej wyprzedaży, kupuje swojej córce Em tajemnicze drewniane pudełko. W domu dziewczynka otwiera je i znajduje zagadkowe przedmioty. Od tej pory jej zachowanie wzbudza coraz większy niepokój otoczenia. Clyde, aby odkryć prawdę, będzie musiał zapoznać się z mistycznymi rytuałami mitologii żydowskiej, której częścią jest tajemniczy demon zwany dybukiem...

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.