• Informacje na temat:

  tajemniczy partner u boku

Artykuły na temat: tajemniczy partner u boku
 • Marta Kaczyńska i tajemniczy brunet. Co ich łączy?

  Marta Kaczyńska (36 l.) chroni swoją prywatność, ale zdecydowała się pokazać z nowym partnerem na oficjalnej imprezie.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Weronika Książkiewicz jest zakochana? "Twoje Imperium" publikuje jej zdjęcia z tajemniczym mężczyzną

  ...tego związku przyczynił się ktoś trzeci? Rozmówca uważa, że... nie jest to wcale wykluczone. U boku aktorki od pewnego czasu jest bowiem widywany przystojny szpakowaty mężczyzna. Kim dla niej jest(...) Latkiem (51 l.), który zakończył się trwającą cztery lata sądową batalią o syna, aktorka konsekwentnie chroni swoje życie prywatne. Ale kto wie? Może nowy partner odmieni aktorkę na tyle, że ona nie tylko...

 • Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

  Dorota Szelągowska (37 l.) i jej tajemniczy partner zostali właśnie rodzicami. To jej drugie dziecko...

 • Czy da drugą szansę byłemu partnerowi?

  Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Chodakowska z "M jak miłość", choć niedawno rozstała się z ojcem swojej córeczki, wciąż może liczyć na jego pomoc w opiece nad Janinką. Były partner aktorki, Maciej Dowbor, podobno zrozumiał, że popełnił wielki błąd odchodząc od niej i poważnie myśli o powrocie na łono rodziny. Czy jest szansa, że Joasia mu wybaczy?

 • Joanna Racewicz jest szczęśliwa! Syn dobrze czuje się w towarzystwie jej przyjaciela

  ...​Joanna Racewicz (42 l.) odnalazła szczęście. U jej boku coraz częściej można spotkać tajemniczego mężczyznę. Jest elegancki, czuły i opiekuńczy. Jednak, co najważniejsze, zaskarbił sobie przychylność jej syna.

 • Aneta Zając: Kim jest jej nowy facet?

  Jakiś czas temu media obiegła nowina, że serce Anety Zając (36 l.) jest zajęte. Jednak nie było wiadomo, kim jest tajemniczy ukochany. Według "Rewii" pochodzi on z Trójmiasta i jest związany z branżą artystyczną.

 • Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski razem na premierze filmu. Nie ma żadnego kryzysu?

  ...​Grażyna Szapołowska (63 l.) i Eryk Stępniewski (67 l.) rozstali się? Wygląda na to, że nie! Para pojawiła się bowiem razem na jednej z imprez. Kim zatem był tajemniczy mężczyzna, który ostatnio towarzyszył aktorce podczas spaceru po plaży?

 • Beata Kozidrak przyszła na imprezę z nowym facetem?

  ...oceanem, lecz postanowiła nie wyjawiać tożsamości partnera. Przyznała jednak, że jest zakochana. "Jestem bardzo szczęśliwa. Nie wiedziałam, że mam w sobie miejsce na taką mądrą i czasami zwariowaną(...) boku można było zobaczyć tajemniczego mężczyznę. Czyżby to był ten ukochany, którego tak długo ukrywała przed światem?

 • Kasia Niezgoda znalazła już następcę Kammela?

  .... Paparazzi spotkali ją bowiem kilka dni temu w centrum Warszawy. Największą uwagę zwracała jednak nie metamorfoza niedoszłej pani Kammelowej, a tajemniczy mężczyzna u jej boku. Czyżby Kasia znalazła(...)Kasia Niezgoda (46 l.) i Tomek Kammel (44 l.) rozstali się w październiku zeszłego roku. Minęło więc już nieco czasu, więc nie powinno dziwić, że byli kochankowie postanowili szukać nowych partnerów...