• Informacje na temat:

  tajemniczy powrót

Artykuły na temat: tajemniczy powrót
 • Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

  Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • Beata Tadla już wybaczyła Kretowi?! Jest szansa na powrót?

  ...kompletnie zszokowało prezenterkę i jedynie stać ją było na tajemniczy uśmiech oraz na krótkie: "Nie wiem, co mam powiedzieć". Przy okazji jednak zaznaczyła, że jest jej bardzo przykro z powodu...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • "Klan": Wielki powrót Sandry Stec

  ..., tajemniczy, ludzie życzliwi. Nie mam z tamtego rejonu świata żadnych złych wspomnień. Od niedawna oglądamy Cię również w "Klanie", w którym zadebiutowałaś jako nastolatka. - Do serialu wróciłam po...

 • "3 serca" : W rodzinnym trójkącie

  Zaczyna się od spóźnienia. Marcowi (Benoît Poelvoorde) ucieka ostatni pociąg. Musi zostać na noc w małym, francuskim miasteczku. Powrót do stolicy jest już niemożliwy. Trzeba poczekać na ranek. Zrezygnowany mężczyzna szuka hotelu. Przez przypadek wpada na Sylvie (Charlotte Gainsbourg).

 • Powrót do Twin Peaks

  ...6 października o godzinie 23.00 kanał CBS Action wyemituje ostatni odcinek 2. sezonu serialu "Miasteczko Twin Peaks". Dziennikarka Daily Mail, Sonia Poulton, pojechała osobiście do Snoqualmie, gdzie kręcony był serial, aby na własne oczy zobaczyć to niezwykłe miejsce i poczuć tajemniczy klimat zalesionych terenów Stanu Waszyngton.

 • Karolina Nolbrzak wraca na ekran

  Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

 • "Kochane kłopoty": Powrót Melissy McCarthy

  Po licznych przepychankach w mediach i na Twitterze oraz sprzecznych informacjach okazało się, że Melissa McCarthy (Sookie) wystąpi w kontynuacji "Kochanych kłopotów"! Oznacza to, że w "Gilmore Girls" pojawią się prawie wszyscy aktorzy z oryginalnej serii.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

Zdjęcia na temat: tajemniczy powrót
Wideo na temat: tajemniczy powrót
 • "Z Archiwum X": Wiemy, kiedy zadebiutuje nowy sezon

  Będzie to druga odsłona produkcji po powrocie w 2016 roku. Do swych ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wrócą David Duchovny i Gillian Anderson. Ponadto na ekranie pojawią się Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz oraz Karin Konoval jako pani Peackok. Do obsady dołączyła Barbara Hershey, która zagra nową postać, Erikę Price, reprezentującą pewną tajemniczą organizację. Premiera planowana jest na 4 stycznia 2018 roku.

 • Magda Ogórek ostro o Lisie!

  Magdalena Ogórek w wywiadzie Roberta Patolety wyjaśniła, że nie można mówić o jej powrocie do telewizji, ponieważ z mediami związana była jeszcze przed kampanią prezydencką. Obecnie z satysfakcją współprowadzi program "W tyle wizji" w TVP Info. Plotki na swój temat kwituje uśmiechem, bo tylko tyle może zrobić. Natomiast zawsze jest gotowa do obrony swojej godności. Odniosła się przy tym do notki Tomasza Lisa na Twitterze: "Pani Ogórek ma prowadzić program - tytuł w tym kontekście brzmi...

 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesco. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza (Anita

Dyskusje na temat: tajemniczy powrót
 • Re: "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy Piotr?

  Czyli powrót Agaty... ;(;( jej grymas i sposób grania jest nie do zniesienia, ale to jedna sprawa a druga: gdzie spotkała się Sabina z Piotrem że On pije sobie kawę w filiżance a Ona w tekturowym kubku? weszła do restauracji z kawą z miasta? czy może w niej tak wybiórczo podają? Strzelam, że Piotr to jakiś brat Igora tylko np. nie do końca o sobie wiedzieli- zobaczymy.