• Informacje na temat:

  tajner apoloniusz rodzina

Artykuły na temat: tajner apoloniusz rodzina
 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski jednak się nie rozwiodą? Pomoże... dziecko?

  Niebawem rodzina Tajnerów się powiększy. Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego sporo młodsza ukochana zostaną rodzicami. Czy tak wspaniałe wydarzenia zmienią coś między Dominiką Tajner (40 l.) a Michałem Wiśniewskim (46 l.)?

 • Apoloniusz Tajner znów zostanie ojcem! Matką dziecka sporo młodsza ukochana

  Ależ nowina! Jak donosi jeden z tabloidów, Apoloniusz Tajner (65 l.) po raz trzeci zostanie ojcem. Jego ukochana, Izabela (29 l.), spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat latem bieżącego roku. Choć zakochanych dzieli znaczna różnica wieku, oni zdają się tym zupełnie nie przejmować.

 • Tajner: Awantura o sukienkę ślubną

  Dominika Tajner (33 l.) pokłóciła się podobno z rodzicami o kreację, w jakiej wystąpi na swoim ślubie.

 • Michał Wiśniewski z Dominiką u wróżki!

  Michał Wiśniewski i Dominika Tajner usłyszeli bardzo radosną przepowiednię!

 • Ślub Wiśniewskiego na 500 osób!

  To będzie wielkie wydarzenie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Ponad 500 osób otrzyma zaproszenia na ślub Dominiki Tajner (32 l.) i Michała Wiśniewskiego (38 l.), planowany na wiosnę przyszłego roku.

 • ...mieć wspólnych dzieci? Co na to "niedoszły dziadek" Apoloniusz Tajner?(...)Po tym, jak Michał Wiśniewski oraz jego czwarta żona, Dominika Tajner (38 l.) udzielili wywiadu "Super Expressowi", pojawiły się plotki na temat powiększenia ich rodziny! Para, spytana o to, czy...

 • Michał Wiśniewski: Dzieci nigdy dość!

  Lider Ich Troje dorobił się już trzech córek i jednego syna, które są owocem miłości z jego byłymi żonami. Od pewnego czasu Michał jest mężem czwartej żony, Dominiki Tajner. Na razie para nie(...) w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Teraz oczywiście jest przekonany, że córka Apoloniusza to ta jedyna i będzie nią już do końca. Czy temat wspólnych dzieci jeszcze powróci? Bardzo możliwe...

 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  ...roboty, w tej chwili, dzieci, no błagam, macie się sprężać". To była ta noc, kiedy powstała Amelka. A pierścionek? Nie zaginął w przyrodzie. Na zaproszenie Apoloniusza Tajnera pojechaliśmy do Wisły, do hotelu Willa Almira, należącego do mojego przyjaciela Konrada Rumińskiego. Rozwód już za mną, Edytka w ciąży. Szczęście! No, teraz to ja się dopiero mogę oświadczać dzień i noc! Tajner zabiera nas na...

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

Wideo na temat: tajner apoloniusz rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.