• Informacje na temat:

  tak mieszka wojewódzki

Artykuły na temat: tak mieszka wojewódzki
 • Otylia Jędrzejczak chce do Europarlamentu. Wojewódzki kpi!

  ...-Pyżalska, prezes poznańskiej Warty. Start Otylii w wyborach na łamach "Polityki" tak komentuje Kuba Wojewódzki: "Pojedynek na celebrytów w Parlamencie Europejskim trwa" - pisze. "Platforma Obywatelska(...)Mistrzyni olimpijska w pływaniu wystartuje w majowych eurowyborach z list PO z okręgu kujawsko-pomorskiego, gdzie jest zameldowana, choć na stałe tam nie mieszka. Ma być druga na liście, za...

 • Figurski i Wojewódzki rasistami?

  Nie wszystkim podobają się żarty Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego, którzy na antenie radia komentują i wyśmiewają polską rzeczywistość. KRRiT sprawdza czy doszło do poniżania czarnoskórych obywateli, Rada Etyki Mediów nazywa dziennikarzy ksenofobami.

 • Wojewódzki kpi z domu Steczkowskiej

  Kubie Wojewódzkiemu (49 l.) za pretekst posłużyła publikacja jednego z tabloidów, który opublikował zdjęcia posiadłości piosenkarki.

 • Kuba Wojewódzki pokpiwa z Justyny Steczkowskiej

  Tym razem popularny showman szydzi z Justyny Steczkowskiej i jej domu.

 • "Wojewódzki nie powinien być twarzą polskiej prezydencji"

  ..."To przejaw braku szacunku" - tak Mamadou Diouf , muzyk z Senegalu, komentuje audycję Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, w której dziennikarze żartowali z czarnoskórych.

 • Paulina Lenda: Zraniona wilczyca

  Kłębowisko oszustów, hipokrytów i ignorantów - taki, ze wszech miar upiorny obraz polskiego show-biznesu wyłania się z opowieści Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji "Mam talent".

 • Hanna Lis szczerze o swoim życiu, córkach i pracy. "Przez wiele lat byłam potwornie spięta"

  Hanna Lis (49 l.) niedawno wydała książkę kucharską i przy tej okazji udzieliła wywiadu. Opowiedziała nie tylko o publikacji, ale również o życiu prywatnym, w tym o córkach. Powspominała również stare czasy. Okazuje się, że nie było tak kolorowo...

 • "X Factor": Kuba z najmocniejszymi

  "Jedno z was wygra ten program, ja to widzę" - powiedział Kuba Wojewódzki do swoich podopiecznych w programie "X Factor".

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu". Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.