• Informacje na temat:

  tak mieszkają polacy

Artykuły na temat: tak mieszkają polacy
 • Narzeczony? Byle nie Polak

  ...odc. 29 Olyia popada w coraz większą obsesję _ jest pewna, że ktoś za nią cały czas chodzi. Zachowuje się tak irracjonalnie, że zaczyna to być trudne do...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Zobacz, jak mieszkają Polakowie!

  ...czas są blisko siebie, na czym bardzo im zależy. Rysunki małej Zosi na ścianach w kuchni podkreślają rodzinną atmosferę tego miejsca. Chcielibyście mieć takie mieszkanie jak Joanna i Jerzy Polakowie?

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

 • „M jak miłość“: Tak od kuchni wygląda magiczna Grabina!

  ...(a nie tylko wiernych fanów tej produkcji) jest Grabina, od której wszystko się zaczęło i gdzie od "zawsze“ mieszkają seniorzy rodu, Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan Mostowiakowie (Witold Pyrkosz). To właśnie tu uwielbiają przyjeżdżać wszystkie ich dzieci i wnuki, a także wiele innych, niespokrewnionych z nimi, osób na czele z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Zaczarowane miejsce Choć na...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • "Eko" Zamachowska poucza zanieczyszczających środowisko Polaków: Nie pijemy drinków ze słomką!

  ...robię, co mogę. W naszym budynku na Żoliborzu mieszkają bardzo starsi ludzie, którzy są przyzwyczajeni do tego, że zawsze było tak, jak było i nic nie będziemy ruszali. Więc akcje informacyjne uświadamiające takie kwestie, jak recykling, segregowanie śmieci czy oszczędzanie energii elektrycznej muszą być przeprowadzane drobnymi kroczkami, ponieważ często są dla lokatorów rewolucją. Mieszkamy tam...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Ulubione kreskówki Polaków

  Ciekawski piesek Reksio, psotny kotek Filemon czy miła pszczółka Maja mieszkają w naszej wyobraźni od lat. Kochamy ich, bo choć nie istnieją naprawdę, pozwalają na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

 • Isis będzie Polką!

  Amerykańska wokalistka Isis Gee, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji, powiedziała, że przyjmie nasze obywatelstwo.

Dyskusje na temat: tak mieszkają polacy
 • Re: "Barwy szczęścia": Fayad zostaje w Polsce!

  Serial POprawny POlitycznie ! 1) - " jacy oni są normalni , tacy jak my Polacy , a my ich tutaj nie chcemy !!! , 2) - kochający inaczej ( Władek + Darek ) - mieszkają wspólnie z synkiem Władzia , środowisko nawet tego nie zauważa , bo to przecież tak samo normalne jak małżeństwa hetero . Pani Łepkowska - czy ktoś naciskał aby tak właśnie było , czy to tylko pani inicjatywa ???