• Informacje na temat:

  takeshi kaneshiro aktor

Artykuły na temat: takeshi kaneshiro aktor
 • Śmiertelny wypadek na planie

  Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wyniku nieszczęśliwego wypadku na panie nowej produkcji Johna Woo "The Battle of Red Cliff".

 • Azjatycki hit wzbudza kontrowersje

  "Władcy wojny" to jeden z największych hitów azjatyckiego kina ostatnich lat. Z budżetem czterdziestu milionów dolarów i największymi tamtejszymi gwiazdami, batalistyczno-miłosna megaprodukcja podbiła kina, choć wzbudziła także sporo kontrowersji. W Polsce pojawi się 22 maja.

 • Najdroższy azjatycki film

  Po długiej walce z nieoczekiwanymi przeszkodami John Woo w końcu doczekał się premiery swojej najnowszej superprodukcji, którą zamierza przypomnieć się widzom w rodzinnych Chinach. "Red Cliff" zapowiadany jest jako najdroższa produkcja w historii kina azjatyckiego.

Wideo na temat: takeshi kaneshiro aktor
 • Władcy wojny

  Miłosny czworokąt na tle wielkiej wojny i bezwzględnej walki o władzę. Epicka megaprodukcja, zrealizowana z rozmachem godnym największych kinematografii. Jesienią 1870 roku generał Pang (Jet Li) stoi na szczycie murów miejskich ubrany w szaty gubernatora. Jego serce wypełniają marzenia o przyszłości. Mógłby zmienić bieg historii... Ale to jedna kobieta i dwóch mężczyzn zmienią całe jego życie. Pomogli mu osiągnąć władzę, lecz teraz zbliża się dzień upadku.

 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...