• Informacje na temat:

  talent agnieszki

Artykuły na temat: talent agnieszki
 • Zaskakująca znajomość Agnieszki Chylińskiej!

  .... Zaprzyjaźniona zakonnica poznała Agnieszkę także z księdzem z jednej z krakowskich parafii. On też służy piosenkarce dobrym słowem. Droga Agnieszki do Boga nie była łatwa. Piosenkarkę wychowywał ojciec ateista(...) poznanie Szymona Hołowni!  "Przyszłam na nagranie „Mam talent!” z nastawieniem: Aha, to jest ten nawiedzony. A było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Tak jak odblokowało mi się pragnienie...

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  ...byłam traktowana jak amatorka i nie wiedziałam, co wpisywać w rubryce "zawód", gdy wypełniałam kwestionariusz osobowy - mówi. Reżyserzy podziwiali talent Agnieszki Wagner i zachwycali się jej urodą(...) uzasadnia, a mimo to czekałam na... skandal. Kiedy jednak film wszedł na ekrany, nikt nawet nie zwrócił na mnie uwagi - wspomina aktorka. Wielką sensację wywołały natomiast nagie zdjęcia Agnieszki...

 • "Mam talent": Julia Olędzka zamiast Top Toys

  Decyzja jurorów "Mam talent" rozczarowała internautów i telewidzów. W sobotę, 23 listopada, poznaliśmy kolejnych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Uwaga kierowcy! Agnieszka Chylińska wyjeżdża na szosę!

  Znana z programu "Mam talent" Agnieszka Chylińska (40 l.) postanowiła zapisać się na kurs prawo jazdy. Wcześniej musiała jednak wszystko dobrze zaplanować!

 • Agnieszka Chylińska szykuje powrót O.N.A?

  Agnieszka Chylińska zakopała topór wojenny z Grzegorzem Skawińskim i przymierza się do powrotu na scenę.

 • Krystyna Janda i Agnieszka Krukówna: Kolejna próba

  Krystyna Janda (65 l.) postanowiła po raz kolejny wyciągnąć do Agnieszki Krukówny (47 l.) pomocną dłoń.

 • Oglądalność: "Mam talent" niezagrożony

  Już chyba nic nie uratuje "SuperSTARcia" - z odcinka na odcinek oglądalność nowego show TVP2 spada.

 • Agnieszka Chylińska: Było ze mną bardzo źle, byłam nieszczęśliwa

  ...terapia". Niestety, fani nie pozostawiają na płycie Agnieszki suchej nitki. Na popularnym portalu z recenzjami da się zauważyć, że miłośnicy twórczości Chylińskiej są mocno zawiedzeni poziomem zarówno muzyki, jak i tekstów, wytykając byłej wokalistce o.n.a. grafomanię i hałas. Zastanawiają się także, czy płyta nagrywana pomiędzy setkami koncertów i castingami do "Mam Talent" może się udać...

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  Taniec jest dziedziną bardzo aktorską, zwłaszcza w tym programie. Udział w show daje mi pełnię szczęścia, ponieważ mogę łączyć moje dwie największe pasje - przyznaje Agnieszka Kaczorowska, którą znamy też jako Bożenkę z serialu "Klan".

Zdjęcia na temat: talent agnieszki
 • Agnieszka Chylińska
Wideo na temat: talent agnieszki
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

Dyskusje na temat: talent agnieszki
 • Re: Agnieszka Sienkiewicz i Marta Żmuda Trzebiatowska obchodzą 34. urodziny

  Wszystkiego najlepszego dla Pani Marty oraz dla Pani Agnieszki z okazji urodzin. Obie Panie są piękne i obie mają w sobie to coś, jednak bardzo się różnią. Każda z nich jest świetną aktorką, ale też każda z nich nadaje się do innych ról. Osobiście bardziej sobie cenię talent Marty :) :) :)

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  świadczy to więc o tym, jak bardzo była potrzebna do stworzenia tak świetnego sitcomu. Miała talent, ciepło i te docinki do Karola znakomite. Usunięcie Agnieszki Pilaszewskiej z serialu było najgłupszym ruchem jakie można było zrobić.

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Miodowe lata oglądałam tylko do momentu grania w nim Pani Agnieszki, bez niej to już było zupełnie coś innego. Świetna aktorka, prywatnie też bardzo sympatyczna osoba. Jej następczyni jest po prostu slabiutka zawodowo, niestety jeszcze raz nie liczył się talent tylko zwykłe kumoterstwo.

 • Re: Na miejsce Agnieszki Pilaszewskiej zatru...

  Moim zdaniem pani Żak nie może się równać z panią pilaszewską ale Ma również talent i nikt tu nie rozwalil serialu bo to najlepszy serial pod sloncem:)

 • Re: Zakochany bez pamięci? Miłość Agnieszki ...

  Jak dla mnie to ani talent ani dobry marketing .:(

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Ludzie na poziomie ocenią talent i zdolności danej osoby!!Prości ludzie nie potrafią rozgraniczyć talentu od życia prywatnego!!Z fankami Zając dyskusja ,to jak z kobyłą pacierz!!! Nie da się jej prowadzić!!Ludzie!! Szkoda czasu i atłasu!!! Pozdrawiam fanów Agnieszki!!!! Jesteś zdolna i super dziewczyna!!!!

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Jakie zachowanie takie traktowanie. Po za tym Agnieszka jest przeciętną i aktorką i piosenkarką. Widzowie mają dosyć przeciętności. Czekamy na prawdziwe talenty. Czas Agnieszki minął już dawno. Co do śpiewania to jednak talent ma.Wygrać z Urbańską to też jest sztuka.

 • Re: O czym marzy Agnieszka Więdłocha?

  Nie ma jak rozpatrywać aktora tylko pod kątem gry w serialu i to na podstawie marnego scenariusza, który nie pozwala aktorom pokazać pełnię możliwości. Tak samo mógłbym ocenić rolę Dominiki Ostałowskiej, która przecież jest fenomenalna w teatrze telewizji. W "M jak Miłość" może tylko marudzić na Budzyna ;) Żeby ocenić talent aktorski Pani Agnieszki należałoby się wybrać do łódzkiego teatru i tam

 • Re: Woli grać z obcymi

  Bardzo dobra aktorka!!!Talent nie do przebicia...Można byłoby wiele pisać,jednak nie ma takiej potrzeby,wystarczy obejrzeć urywek np."usta usta",z jej udziałem-rola Agnieszki Kornatowskiej,grana przez P.M.Popławską-dzieło sztuki!I...