• Informacje na temat:

  talent ameryka

Artykuły na temat: talent ameryka
 • Ameryka? Nigdy więcej!

  ...kolejna rola Krzysztofa Pieczyńskiego potwierdzała jego wielki talent i charyzmę. Dziś znów triumfuje na ekranach w filmie "Sala samobójców", który osobiście prezentował na 36. Festiwalu Polskich Filmów...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: 2500 zł za bilet na scenie!

  Koncertem w Newcastle 13 stycznia grupa Queen z Adamem Lambertem jako wokalistą rozpoczyna europejską trasę. W jej ramach 21 lutego brytyjski zespół zagra w Kraków Arenie.

 • Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj , dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku, nie zakwalifikowali się do grona ścisłych finalistów programu "Ameryka ma talent" (America's Got Talent).

 • Queen + Adam Lambert: Brytyjczycy na kolanach

  13 stycznia w Newcastle rozpoczęła się europejska trasa Queen + Adam Lambert. Tamtejsze media pieją z zachwytu, a oklaski zbiera także Adam Lambert, który budzi mieszane uczucia u wielu fanów Królowej.

 • Agnieszka Włodarczyk była gwiazdą "Pikniku pikników" w Ameryce!

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości", pojechała niedawno do Stanów Zjednoczonych, by zaprezentować się na serii koncertów przed amerykańską Polonią. Niestety, jej plany podboju Nowego Jorku i Chicago spaliły na panewce! Agnieszka w USA pojawiła się na scenie tylko raz. Zaśpiewała na... pikniku!

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • ​Przystojni synowie polskich gwiazd

  Wraz z wiosenną ramówką do telewizji wróciły programy, w których gwiazdy mogą pokazać się od swojej prywatnej strony. W nowej edycji "Ameryka Express" wystąpi wiele znanych twarzy. Wśród nich jest gwiazda "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak. Widzowie od razu zwrócili uwagę na przystojnego mężczyznę u jej boku.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Karolak marzy o synu i chce podbić Amerykę

  Jest ambitny i nie poddaje się bez walki. Dlatego postanowił wyjechać do Stanów z teatrem IMKA. Wprawdzie zaprezentował już za oceanem talent w filmie "Get low" (koprodukcja TVN), jednak wszystkie(...) postanowił, że jeszcze kiedyś pojedzie do Stanów i pokaże, na co go stać. Skoro sami Amerykanie nie chcieli dać mu szansy, dał ją sobie sam. Wkrótce wyrusza ze swoim teatrem za ocean. Będzie wystawiał...

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

Dyskusje na temat: talent ameryka
 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  Aktor do lekarza porownany??aktor to zajecie dla wszystkich co maja talent, Ameryka juz to udowodnila. Ale przeciez to u nas kreci sie hity swiatowe, to co oni tam za woda moga wiedzieć o aktorstwie??

 • Re: Aktorzy wyrzuceni z seriali. O tym mówiła cała Polska!

  Masz rację TYLKO - Ameryka to nie Polska , w Polsce możesz zostać sławnym kucharzem nie mając własnej restauracji i gotując w domu dla rodziny , znajomych, kolegów -bo masz talent , dar - nazwij to jak chcesz i wygrywając program typu Master , to ci wolno jak najbardziej , masz szacunek publiki . Jest ok ale jak jesteś aktorek bez szkoły aktorskiej , oooooooooooooo to już nie .Bo aktor to już