• Informacje na temat:

  talent frytki

Artykuły na temat: talent frytki
 • Maja Frykowska jak Barbara Kurdej-Szatan? Zaskakujący wpis Frytki!

  ...rozchwytywanych aktorek i słusznie, bo ma niebywały talent aktorski. Patrząc na tę sytuację oczekuję nowych propozycji. Myślę, że mój talent komediowy zostanie doceniony przez reżyserów i producentów, którzy chętnie będą chcieli mnie obsadzać w swoich produkcjach" - napisała Frytka. Wy też chcielibyście mieć więcej okazji do "podziwiania" talentu Mai Frykowskiej?

 • Frytka idzie do teatru

  Agnieszka Frykowska ma już dosyć wizerunku skandalizującej i niedojrzałej "Frytki" z "Big Brothera". W zmianie na lepsze mają jej pomóc studia aktorskie w... prywatnej szkole.

 • Frytka wielką celebrity

  Jak donosi "Super Express", Frytka zagra w najnowszym teledysku Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego (37 l.). Piosenka jest zatytułowana "Znana (z tego, że jest znana)" i będzie traktować o gwiazdach, które zyskały sławę nie dzięki talentowi i pracy, a dzięki częstemu pojawianiu się tam, gdzie należy (czyli w zasadzie o wszystkich, o których tu piszemy). K.A.S.A. opowiada gazecie o powodach, dla...

 • Najbardziej irytujące przeboje tegorocznego lata

  Mielno. Albo Rowy. Smażalnia ryb. Słońce przypieka twarz. Morska bryza żeni zapach plaży i frytek. Nasz dorsz już prawie gotowy. Skwierczący olej jeszcze nigdy tak pięknie nie udawał, że jest świeży. Ślinka cieknie. Jest tak przyjemnie, że tylko jedna rzecz może zepsuć ten błogostan. Irytująca piosenka.

 • Frytka marzy o Oscarze (wideo!)

  ...później będę się musiała zmierzyć z tym problemem." Współczujemy, ale rozumiemy stanowisko "wszystkich stron branżowych" - nie można pozwolić więdnąć prawdziwym talentom. Muzyka nie jest tym, co kręci ją...

 • Brodka atrakcją Warszawy

  Wokalistka Monika Brodka ma fanów nie tylko w swojej ojczyźnie. Popularny amerykański serwis internetowy BuzzFeed.com autorkę przeboju "Varsovie" wymienił wśród... największych atrakcji stolicy Polski.

 • "Wierni tradycji"

  Folk metal to dyscyplina niebezpiecznie balansująca na granicy kiczu, co wciąż udowadniają potomkowie Wikingów, w rodzaju Otyg czy Thyrfing. Na szczęście honoru gatunku od lat wiedzie formacja Skyclad, której nowy album, zatytułowany „Folkemon” jest już w sklepach. Z Martinem Walkyierem rozmawiał Konrad Sikora.

 • Spadające gwiazdy

  To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.

 • Rosłaniec: Mój film jest blogiem

  "Gdyby bohaterowie 'Bejbi blues' nie mówili po polsku, w ogóle nie zorientowałbym się, że nie są to dzieciaki z Nowego Jorku" - tak po premierze filmu na festiwalu w Toronto pisał jeden z amerykańskich dziennikarzy. Film Kasi Rosłaniec, którego scenariusz zainspirowany został prawdziwą historią, wejdzie do kin 4 stycznia.

 • Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Ci, którym nieobce są nazwiska twórców animowanych produkcji dla dorosłych: Matta Groeniga ("Simpsonowie") oraz Treya Parkera i Matta Stone'a ("Miasteczko South Park") - z pewnością słyszeli już o gościu imieniem Seth MacFarlane ("Głowa rodziny"). Do kin trafił właśnie jego fabularny debiut "Ted".