• Informacje na temat:

    talent joanny

Artykuły na temat: talent joanny
  • "Dramat" Joanny Krupy! Chodzi o rozstanie z mężem!

    Joannie Krupie (40) do porodu zostało trzy i pół miesiąca. To już ostatni dzwonek na przygotowanie pokoju dla nowego członka rodziny. Niestety, celebrytka musi odłożyć to na później, bo najbliższe trzy tygodnie spędzi w pracy na planie talent show "Top model. Zostań modelką", w którym juroruje. Ciężarnej Joannie Krupie nie brak energii. Skarży się na wysokie obcasy, w których paraduje przed...

  • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

    Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

  • Mąż Joanny L. podjął decyzję. To koniec polskiej kariery?

    ..., zrelaksowana. Odcinek nagrywano dużo wcześniej, zarejestrowano go tuż po powrocie Joanny z rodzinnych wakacji. To były jej ostatnie tak beztroskie dni... Nagranie kolejnego przebiegało już w mniej radosnej(...) Serneke. Nieraz mówił publicznie, że wierzy w talent swej żony, który wciąż pozostaje niewykorzystany. Tym bardziej że show-biznes w Skandynawii oferuje o wiele więcej możliwości niż rynek w Polsce. - Ola...

  • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

    Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

  • Karolina Malinowska śmieje się z Horodyńskiej: Jej talent to robienie zakupów!

    Karolina Malinowska (33 l.) skomentowała konflikt Edyty Górniak i Joanny Horodyńskiej, nie szczędząc byłej koleżance złośliwości!

  • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

    Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

  • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak : Udało im się pokonać kryzys! Byli krok od rozstania!

    Paweł Wilczak (52 l.) długo żył w cieniu swojej partnerki Joanny Brodzik (45 l.). Nie grał i mniej zarabiał. To go frustrowało. Rodziło też konflikty i kłótnie o finanse. Na szczęście to już przeszłość.

  • ENEMEF: Noc Oscarowa

    Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 20 lutego, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa.

  • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

    Uroda Joanny Pacuły (61 l.) robiła wielkie wrażenie w Hollywood. Mówiono, że jest tajemnicza, drapieżna i łączy słowiańskość z akcentem Orientu. To ona pierwsza dostała propozycje, dzięki którym odniosły sukces Sharon Stone i Kim Basinger. Dlaczego odrzuciła życiową szansę?

  • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

    Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

Zdjęcia na temat: talent joanny
Wideo na temat: talent joanny
  • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

    Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk(...) będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak

  • Masz talent!

    "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

  • Joanna

    W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

Dyskusje na temat: talent joanny