• Informacje na temat:

  talenty europy

Artykuły na temat: talenty europy
 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Przewodnik rockowy. Mike Scott: The Waterboys to on

  W przypadku kilku słynnych grup rockowych, mam wątpliwości, czy w ich przypadku należy używać określenia - zespół. Bo tak naprawdę (oczywiście jeśli się nie myśli o jakimś zespole z założenia tylko akompaniującym soliście), samo to słowo niesie ze sobą informację, że oto mamy do czynienia z takim układem personalnym, w którym kilka osób łączy swoje talenty, aby osiągnąć jakiś artystyczny cel.

 • Kościukiewicz wśród Shooting Stars

  European Film Promotion ogłosiła w dniu dzisiejszym listę zwycięzców 17 edycji Shooting Stars 2014. W elitarnym gronie 10 najzdolniejszych europejskich aktorów młodego pokolenia znalazł się Mateusz Kościukiewicz - gwiazda wielokrotnie nagradzanego obrazu "W imię..." w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej.

 • W Mińsku pamiętają o Niemenie

  Wieczór muzyki eksperymentalnej i pokaz filmu dokumentalnego o Czesławie Niemenie odbyły się w Mińsku we wtorek (15 lutego) wieczorem, na dzień przed rocznicą urodzin muzyka 16 lutego. Koncert w Pałacu Sztuki zorganizowano w ramach dwudniowego festiwalu "Dach'12".

 • "Portrecista" z nagrodą w Sztokholmie

  "Portrecista" w reżyserii Ireneusza Dobrowolskiego otrzymał w niedzielę, 22 kwietnia, w Sztokholmie Grand Prix V Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Człowiek w świecie".

 • Nowy film reżyserki "Galerianek"

  "Bejbi blues", nowy film autorki "Galerianek" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, wnikliwy, poruszający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, blogów i fast foodów.

 • Wiktor Zborowski: Najwyższy aktor?

  Stawiał na sport. Na szczęście przeszkodziły... geny.

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  "Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

 • "Las to moje jedyne hobby"

  Fuck Off And Die" - czy ktoś nie rozumie? Norweski duet ze szwajcarską regularnością nie przepuszcza okazji, aby co roku po raz kolejny przypomnieć nam, że "prawdziwy metal" to nie kobieta na wokalu, kolorowe fatałaszki, wymuskane sesje foto czy brzmieniowy pedantyzm. O wydanej pod koniec września 2007 roku płycie "F.O.A.D", wypadach pod namiot i muzycznej konstytucji Darkthrone opowiedział Bartoszowi Donarskiemu "ten, który wie najlepiej", jak zawsze wygadany perkusista Fenriz, człowiek lasu.

 • Wróżono mu karierę na miarę Boba Dylana

  "Nie szukajcie niczego o Rodriguezie w internecie, zanim nie obejrzycie tego filmu. Dajcie się najpierw porwać tej historii, posłuchajcie jego piosenek i poznajcie jego samego, a po seansie będziecie jego fanami, nawet jeśli nigdy wcześniej o nim nie słyszeliście" - napisał dziennikarz magazynu "Rolling Stone". Film "Sugar Man" to tegoroczny laureat Oscara w kategorii "najlepszy dokument długometrażowy".