• Informacje na temat:

  talenty muzyczne

Artykuły na temat: talenty muzyczne
 • Zdaniem czytelników: Czas na nowe talenty!

  Drugi sezon odkrywa nowe taneczne i wokalne talenty. Premiera najnowszego sezonu już za nami, a co przed nami?

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • Muzyczny sukces House'a

  ...fortepianie i gitarze - instrumentalne talenty aktora mogliśmy zresztą podziwiać w wielu odcinkach "Doktora House'a". "Nie urodziłem się w Alabamie w 1890 roku. Jestem białym Anglikiem klasy średniej, który nielegalnie wtargnął na teren amerykańskiej muzyki i amerykańskiej duszy" - powiedział Hugh Laurie na temat swojej muzycznej kariery. Kto w takim razie powstrzymał Lauriego przed wejściem na sam...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Cichopek poprowadzi największy muzyczny show

  ...talenty pedagogiczne nauczyciela. Polsat wiąże z nowym programem wielkie nadzieje. W Wielkiej Brytanii od czterech lat bije on rekordy popularności. Stacja z pewnością liczy, że w końcu uda jej się...

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Aktorstwo jest ich miłością numer jeden, ale również malują, piszą sztuki i książki, komponują, śpiewają, rzeźbią...

 • Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, idzie w ślady dziadka? "To niezwykły chłopiec"

  Zbigniew Wodecki (†67 l.) na pewno byłby dumny, patrząc na swojego wnuka. Wydaje się, że 12-letni Leo Stubbs idzie w ślady swojego dziadka. Też ma niezwykły zmysł artystyczny, co już wykorzystuje. Co ciekawe, nie tylko on wykazuje takie talenty, ale też pozostałe wnuczęta Wodeckiego.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Enej ze słuchaczką w piosence Kombi!

  Dziś, 26 września, po godzinie 20:30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka w RMF FM odbędzie się premiera utworu, który jako pierwszy trafi na płytę przygotowywaną z okazji 25-lecia RMF FM. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Sebastian Karpiel-Bułecka wybaczył ojcu. Dziś jest pogrążony w żałobie

  Jego relacja z ojcem, który opuścił rodzinę, nie należała do łatwych. Po latach Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) wybaczył mu. Dziś pogrążony jest w żałobie. Okazuje się, że tacie sporo zawdzięczał - przede wszystkim swoje talenty.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

Wideo na temat: talenty muzyczne
 • Magda Steczkowska chwali się córkami!

  Bywam mamą terrorystką i kumpelą, ale najczęściej przyjaciółką – mówi wokalistka. Twierdzi, że ma z córkami bardzo dobry kontakt i chce, by to do niej zwracały się ze wszystkimi problemami. Dziewczęta rozumieją nawet specyfikę zawodu mamy i są dumne, gdy widzą ją w telewizji. Same również zdradzają talenty muzyczne, zwłaszcza najstarsza z nich, Zosia. Gwiazda twierdzi, że dziewczynka już teraz

 • Dzwoneczek i tajemnica piratów

  Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały bświat Cynki, Jelonki, Widii, Różyczki, Mgiełki i Iskierki staje na głowie, kiedy pod wpływem zaklęcia zostają zamienione ich talenty. A to jeszcze nie wszystko...wróżki czeka bowiem spotkanie z piratami!

 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

Dyskusje na temat: talenty muzyczne
 • Re: Teraz będzie w jury?

  Miejcie litość!!!!!! juz nie mozna patrzec na Zielinską, wszedzie jej pelno!!! DOSC!!!!!!!a poza tym, czy ona zna się na muzyce? Jak moze brac odpowiedzialnosc za talenty muzyczne????