• Informacje na temat:

  tancerka aneta piotrowska

Artykuły na temat: tancerka aneta piotrowska
 • Aneta Piotrowska kiedyś była na ustach wszystkich! Nie do wiary, jak teraz wygląda!

  Aneta Piotrowska przed laty była jedną z najpopularniejszych tancerek w "Tańcu z gwiazdami". Rozgłos przyniósł jej także romans z Rafałem Mroczkiem. Od paru lat trudno ją jednak uświadczyć w mediach. Co się z nią stało?

 • Tęskni za Rafałem Mroczkiem

  Aneta Piotrowska, uczestniczka trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", poleciała do USA negocjować warunki swojego udziału w amerykańskiej edycji programu. Ale nie tylko o tym myślała przed odlotem.

 • Piotrowska daje się wszystkim we znaki

  Po powrocie do "Tańca z gwiazdami" Aneta Piotrowska nie jest już podobno tą skromną, pogodną dziewczyną, która kilka lat temu tańczyła z Rafałem Mroczkiem i Przemkiem Cypryańskim .

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Majdan zakochany w tancerce?

  Radek Majdan i Iza Janachowska , jego partnerka z "Tańca z gwiazdami" , podobno... zostali parą w życiu prywatnym. Piłkarz nawet przedstawił już tancerkę swojej mamie!

 • Niedawno rozstał się z tancerką Anetą Piotrowską, jednak niezbyt długo czekał na nową miłość. Rafał Mroczek (24 l., "M jak Miłość") jest znów zajęty, a jego wybranka jest modelką. Magda Wysocka, podobnie jak Rafał, niedawno rozstała się ze swoim partnerem.

 • Była Mroczka w ciężkim stanie

  Aneta Piotrowska nie zrobiła kariery i dlatego teraz musi leczyć się psychiatrycznie.

 • Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Herbuś rozważa możliwość powrotu na parkiet "Tańca z gwiazdami". Podobno producenci 14. edycji show złożyli jej ofertę zatańczenia w parze w jednym z uczestników programu.

 • Mroczek zakochany?

  ...tylko moja znajoma" - odparł. Zdjęcia zrobione w jednym z parków, które publikuje magazyn, sugerują jednak coś innego... Przypomnijmy, że jego ostatnią, "oficjalną" partnerką była Aneta Piotrowska, tancerka "Tańca z gwiazdami".

 • Marczuk romansuje z Klimentem?

  O tej parze plotkowano jeszcze przed startem "Tańca z gwiazdami" - wieszczono romans. Co dziś łączy Weronikę Marczuk i Jana Klimenta?

Zdjęcia na temat: tancerka aneta piotrowska
Wideo na temat: tancerka aneta piotrowska
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.