• Informacje na temat:

  tancerka piotrowska

Artykuły na temat: tancerka piotrowska
 • Aneta Piotrowska kiedyś była na ustach wszystkich! Nie do wiary, jak teraz wygląda!

  Aneta Piotrowska przed laty była jedną z najpopularniejszych tancerek w "Tańcu z gwiazdami". Rozgłos przyniósł jej także romans z Rafałem Mroczkiem. Od paru lat trudno ją jednak uświadczyć w mediach. Co się z nią stało?

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Edyta Herbuś i Karolina Korwin Piotrowska zeszły z wojennej ścieżki?

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) nigdy nie miała dobrego zdania o Edycie Herbuś (34 l.). Czy teraz się to zmieni?

 • Tęskni za Rafałem Mroczkiem

  Aneta Piotrowska, uczestniczka trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", poleciała do USA negocjować warunki swojego udziału w amerykańskiej edycji programu. Ale nie tylko o tym myślała przed odlotem.

 • Piotrowska daje się wszystkim we znaki

  Po powrocie do "Tańca z gwiazdami" Aneta Piotrowska nie jest już podobno tą skromną, pogodną dziewczyną, która kilka lat temu tańczyła z Rafałem Mroczkiem i Przemkiem Cypryańskim .

 • Edyta Herbuś gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  - Nie jestem potulną myszką, którą można zagonić do kąta i obrażać - mówi Edyta Herbuś. Tancerka postanowiła zakończyć konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską i zaprosiła dziennikarkę na rozmowę. Obie panie uznały, że spotkanie było bardzo wartościowe i choć nadal nie zgadzają się w wielu kwestiach, nabrały jednak do siebie szacunku. Edyta Herbuś będzie pierwszym gościem "Magla towarzyskiego" po

 • Piotrowska tłumaczy się z porażki w "TzG"

  ..."Super Expressie" Piotrowska wyjaśnia przyczyny porażki. Twierdzi, że jedno z piórek, z których było zrobione jej okrycie, wpadło jej do ust. Mogła się nim udławić! "To pióro utknęło mi w gardle i podczas jednej z figur musiałam sobie wyciągać je z buzi. Bardzo się zestresowałam i straciłam koncentrację" - wyjaśnia tancerka. Następnym razem może warto postawić na ubraniowy minimalizm.

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Majdan zakochany w tancerce?

  Radek Majdan i Iza Janachowska , jego partnerka z "Tańca z gwiazdami" , podobno... zostali parą w życiu prywatnym. Piłkarz nawet przedstawił już tancerkę swojej mamie!

 • Niedawno rozstał się z tancerką Anetą Piotrowską, jednak niezbyt długo czekał na nową miłość. Rafał Mroczek (24 l., "M jak Miłość") jest znów zajęty, a jego wybranka jest modelką. Magda Wysocka, podobnie jak Rafał, niedawno rozstała się ze swoim partnerem.

Zdjęcia na temat: tancerka piotrowska
Wideo na temat: tancerka piotrowska
 • Edyta Herbuś: Nie jestem potulną myszką

  Nie jestem potulną myszką, którą można zagonić do kąta i obrażać – mówi Edyta Herbuś. Tancerka postanowiła zakończyć konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską i zaprosiła dziennikarkę na rozmowę. Obie panie uznały, że spotkanie było bardzo wartościowe i, choć nadal nie zgadzają się w wielu kwestiach, to nabrały jednak do siebie szacunku. Edyta Herbuś będzie pierwszym gościem „Magla towarzyskiego” po

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.