• Informacje na temat:

  tancerka zaprosiła

Artykuły na temat: tancerka zaprosiła
 • "Belfer": Katarzyna Sawczuk w zupełnie nowej roli! Zostanie... tancerką!

  Katarzyna Sawczuk, czyli Asia Walewska z „Belfra” i Julita Karaś z „Barw szczęścia”, ma zaledwie 20 lat, a może się już poszczycić kilkunastoma kreacjami w popularnych serialach oraz 2. miejscem w 4. edycji show „The Voice of Poland”. Tej wiosny młodziutka aktorka zaprezentuje się telewidzom w zupełnie nowej roli...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Agnieszka Kaczorowska nie zaprosi nikogo znanego na swój ślub

  Tancerka, która kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim kolegą po fachu, Maciejem Pelą, już niebawem zostanie jego żoną. "Faktowi" udało się dowiedzieć co nieco na temat ich ślubu. Okazuje się, że najprawdopodobniej nie zobaczymy na nim żadnej gwiazdy! Choć Kaczorowska obraca się w świecie show-biznesu od najmłodszych lat i zna wiele osób ze świecznika, ten wielki dzień chce przeżyć...

 • Diplo & Alvaro "6th Gear": Twerk, twerk, twerk. Zobacz teledysk!

  Moda na twerking nie mija. Tak przynajmniej uważa producent i DJ Diplo, który we współpracy z tancerkami z Fraules wypuścił do sieci nowy klip do utworu "6th Gear".

 • Doda upokorzyła Rozenek! Trafiła na "czarną listę" i nie dostanie zaproszenia na ślub Majdana!

  ...oraz tancerka Izabela Janachowska. Wieść niesie, że Małgorzata jest o nie zazdrosna i nie chce, by ich widok zepsuł jej wymarzone wesele. Ciekawe, kto jeszcze mógłby znaleźć się na tej domniemanej...

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

 • Agnieszka Kaczorowska coś ukrywa?! Skąd ten pośpiech do ślubu?!

  Agnieszka Kaczorowska (26 l.) najwidoczniej nie lubi czekać z ważnymi zmianami w życiu. Po siedmiu miesiącach związku tancerka rozstaje się ze swym panieńskim stanem, a wszystkiemu towarzyszy dziwny pośpiech.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • "Blondynka": Piotr Gąsowski wreszcie się ożeni?

  Piotr Gąsowski, czyli doktor De-De z "Blondynki", zamierza poślubić tancerkę Annę Głogowską, z którą związał się dokładnie 10 lat temu. Aktor chce przysiąc ukochanej dozgonną miłość i wierność w... Las Vegas!

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

Zdjęcia na temat: tancerka zaprosiła
Wideo na temat: tancerka zaprosiła
 • Edyta Herbuś: Nie jestem potulną myszką

  Nie jestem potulną myszką, którą można zagonić do kąta i obrażać – mówi Edyta Herbuś. Tancerka postanowiła zakończyć konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską i zaprosiła dziennikarkę na rozmowę. Obie panie uznały, że spotkanie było bardzo wartościowe i, choć nadal nie zgadzają się w wielu kwestiach, to nabrały jednak do siebie szacunku. Edyta Herbuś będzie pierwszym gościem „Magla towarzyskiego” po

 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...