• Informacje na temat:

  tancerz gwiazdor

Artykuły na temat: tancerz gwiazdor
 • Michał Piróg o rozstaniu ze znanym gwiazdorem!

  Książka Michała Piróga "Chcę żyć" jeszcze się nie ukazała, a już wzbudza spore emocje. Wszystko z powodu szczegółowo opisywanego związku ze znanym gwiazdorem (w książce występujący pod pseudonimem Z.). W jednym z fragmentów tancerz wspomina, że w ich związku pojawił się pewien mężczyzna, który sporo namieszał! "Jego przyjaciel  Adam spędzał z nim coraz więcej czasu, a ja uważałem, że ich...

 • Tomasz Niecik zadebiutował w filmie

  Gwiazdor muzyki disco polo Tomasz Niecik zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie fabularnym "Disco polo" u boku takich aktorskich sław, jak Dawid Ogrodnik czy Joanna Kulig. "Podczas realizowania zdjęć poparzyłem rękę" - opowiada o kulisach pracy na planie artysta.

 • Dobre serce Rafała Maseraka! Uratował go!

  Rafał Maserak (33 l.) pokazał ostatnio, że nie potrafi przejść obojętnie koło wyrządzonej krzywdy. Tancerz zachował się jak bohater!

 • Część tancerzy występujących z Madonną podczas jej aktualnego tournee "Re-Invention" narzeka na niskie zarobki i ciężkie warunki pracy. Nie wszystkim jednak taka sytuacja przeszkadza.

 • Agustin Egurrola po latach pokazał w końcu córkę! Ależ ona wyrosła!

  Agustin Egurrola (49 l.) był związany z tancerką Niną Tyrką (33 l.), z którą ma 10-letnią córkę Carmen. Tancerz po latach zdecydował się pokazać swoją ukochaną pociechę.

 • "Kryminalni": Tancerz pokona karatekę?

  Przystojny, odważny i po studiach na Harvardzie. W "Kryminalnych" już wkrótce pojawi się nowy bohater - prokurator okręgowy Jacek Dumicz. Już pierwszego dnia będzie miał "spięcie" z serial owym Markiem (Maciej Zakościelny). Obaj zaczną ze sobą rywalizować - nie tylko w pracy, ale i prywatnie. Zwłaszcza, gdy stanie między nimi urocza blondynka, Basia Storosz (Magdalena Schejbal).

 • Tak wygląda nowy partner Michała Piróga!

  Słynny tancerz i juror "You Can Dance" pochwalił się nowym facetem. Gwiazdor zapewnia jednak, że postanowili nie afiszować i obnosić się ze swoją miłością w mediach...

 • Mroczek wykłada na uczelni

  Okazuje się, że Marcin Mroczek to nie tylko znany aktor, świetny tancerz, ale także... wzięty wykładowca!

 • Michał Piróg zatrzymany na lotnisku! Stanowił zagrożenie?!

  Michał Piróg (38 l.) został zatrzymany na lotnisku przez rosyjskie służby bezpieczeństwa i nie został wpuszczony do Rosji. Gwiazdor nie ukrywa oburzenia sytuacją, w jakiej się znalazł.

 • Garou w roli ucznia w "YCD"

  Skończył się czas ochronny dla finalistów III edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Pierwsza dwójka pozna smak porażki i opuści program. Na pewno nie będą to Wiola i Kuba, których jurorzy i widzowie docenili w ostatnim odcinku. Jednak pozostałe 14 osób musi dać z siebie wszystko. A na deser tancerze z "You Can Dance" w roli nauczycieli. Ich uczniem będzie kanadyjski gwiazdor - Garou.