• Informacje na temat:

  tancerz kamil

Artykuły na temat: tancerz kamil
Wideo na temat: tancerz kamil
 • Kamil Grosicki miał być tancerzem

  Jeden z najlepszych polskich piłkarzy, Kamil Grosicki, w młodości trenował... taniec towarzyski. Jak podkreśla jego mama, obecny kadrowicz odnosił sukcesy. - Był bardzo ładnym chłopce. Wymarzyłam sobie, że będzie tańczył. Miał dryg, w swojej kategorii wiekowej miał osiągnięcia - stwierdza Magda Grosicka. ("Uwaga" TVN, x-news)

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.