• Informacje na temat:

  tancerz malitowski

Artykuły na temat: tancerz malitowski
 • Michał Malitowski: Czy wychowa córkę na tancerkę?

  Michał Malitowski (37 l.) i jego żona od małego próbują zarazić swoją córeczkę taneczną pasją.

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • Michał Malitowski znów zostanie ojcem?! Co za wyznanie!

  Juror programu „Taniec z gwiazdami” – Michał Malitowski (38 l.) jest już szczęśliwym ojcem Lii Michele, która przyszła na świat 11 marca 2016 roku. Razem z ukochaną jednak nie powiedzieli w kwestii rodzicielstwa ostatniego słowa!

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Michał Malitowski został tatą! Pokazał film z porodówki!

  Michał Malitowski (35 l.), juror polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", po raz pierwszy został tatą! Tancerz przywitał na świecie swoją upragnioną córeczkę!

 • Michał Malitowski znów najlepszy

  Michał Malitowski - światowej sławy tancerz i juror show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Polsatu - pobił kolejny rekord w dziedzinie tańca towarzyskiego. Zwyciężając w ubiegłym tygodniu ze swoją partnerką Joanną Leunis w mistrzostwach The United Kingdom "Open to the World" w Bournemouth, stał się pierwszym w historii tancerzem, któremu udało się wygrać ten prestiżowy turniej 9 razy

 • Michał Malitowski zostanie ojcem! Zdradził płeć dziecka!

  Michał Malitowski (35 l.) po raz pierwszy zostanie ojcem! W marcu na świat przyjdzie jego upragniona córeczka!

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Kto ją zastąpi?

  ..., czemu wiele razy dawała przykłady - podkreśla. Z tą opinią zgadza się również tancerz Michał Malitowski: - Uwielbiałem, kiedy półgłosem rzucała w moją stronę autoironiczne komentarze. Wiem, że kocha...

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

Wideo na temat: tancerz malitowski
 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...