• Informacje na temat:

  tancerz malitowski

Artykuły na temat: tancerz malitowski
 • Michał Malitowski: Czy wychowa córkę na tancerkę?

  Michał Malitowski (37 l.) i jego żona od małego próbują zarazić swoją córeczkę taneczną pasją.

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • Michał Malitowski znów zostanie ojcem?! Co za wyznanie!

  Juror programu „Taniec z gwiazdami” – Michał Malitowski (38 l.) jest już szczęśliwym ojcem Lii Michele, która przyszła na świat 11 marca 2016 roku. Razem z ukochaną jednak nie powiedzieli w kwestii rodzicielstwa ostatniego słowa!

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Michał Malitowski został tatą! Pokazał film z porodówki!

  Michał Malitowski (35 l.), juror polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", po raz pierwszy został tatą! Tancerz przywitał na świecie swoją upragnioną córeczkę!

 • Michał Malitowski znów najlepszy

  Michał Malitowski - światowej sławy tancerz i juror show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Polsatu - pobił kolejny rekord w dziedzinie tańca towarzyskiego. Zwyciężając w ubiegłym tygodniu ze swoją partnerką Joanną Leunis w mistrzostwach The United Kingdom "Open to the World" w Bournemouth, stał się pierwszym w historii tancerzem, któremu udało się wygrać ten prestiżowy turniej 9 razy

 • Michał Malitowski zostanie ojcem! Zdradził płeć dziecka!

  Michał Malitowski (35 l.) po raz pierwszy zostanie ojcem! W marcu na świat przyjdzie jego upragniona córeczka!

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Kto ją zastąpi?

  ..., czemu wiele razy dawała przykłady - podkreśla. Z tą opinią zgadza się również tancerz Michał Malitowski: - Uwielbiałem, kiedy półgłosem rzucała w moją stronę autoironiczne komentarze. Wiem, że kocha...

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

Wideo na temat: tancerz malitowski
 • Step Up 3 3D

  Luke, uliczny tancerz, mieszka w starym magazynie w Nowym Jorku, gdzie spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowe talenty, które wesprą jego grupę. Kiedy chłopak poznaje Natalie nadchodzi czas miłości i... walki. W filmie nie zabraknie rewelacyjnego Adama Sevani - Mosse'a, który zyskał miliony wielbicieli po swoim występie w "Step Up 2". Układy taneczne przygotowywał legendarny twórca choreografii dla...

 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.