• Informacje na temat:

  tancerz michal malitowski

Artykuły na temat: tancerz michal malitowski
 • Michał Malitowski: Czy wychowa córkę na tancerkę?

  Michał Malitowski (37 l.) i jego żona od małego próbują zarazić swoją córeczkę taneczną pasją.

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • Michał Malitowski znów zostanie ojcem?! Co za wyznanie!

  Juror programu „Taniec z gwiazdami” – Michał Malitowski (38 l.) jest już szczęśliwym ojcem Lii Michele, która przyszła na świat 11 marca 2016 roku. Razem z ukochaną jednak nie powiedzieli w kwestii rodzicielstwa ostatniego słowa!

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Michał Malitowski ma problemy zdrowotne. Nie chce o nich mówić publicznie

  Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli skład jury nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Za stołem zasiadły tylko trzy, a nie jak wcześniej cztery, osoby. Zabrakło Michała Malitowskiego (38 l.). Okazuje się, że tancerz ma problemy zdrowotne. Okazuje się, że nie o wszystkim chce mówić... Kolejne dramatyczne doniesienia o Malitowskim!

 • Michał Malitowski znów najlepszy

  Michał Malitowski - światowej sławy tancerz i juror show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Polsatu - pobił kolejny rekord w dziedzinie tańca towarzyskiego. Zwyciężając w ubiegłym tygodniu ze swoją partnerką Joanną Leunis w mistrzostwach The United Kingdom "Open to the World" w Bournemouth, stał się pierwszym w historii tancerzem, któremu udało się wygrać ten prestiżowy turniej 9 razy

 • Michał Malitowski został tatą! Pokazał film z porodówki!

  Michał Malitowski (35 l.), juror polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", po raz pierwszy został tatą! Tancerz przywitał na świecie swoją upragnioną córeczkę!

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Michał Malitowski zostanie ojcem! Zdradził płeć dziecka!

  Michał Malitowski (35 l.) po raz pierwszy zostanie ojcem! W marcu na świat przyjdzie jego upragniona córeczka!

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

Wideo na temat: tancerz michal malitowski
 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

 • Fuck For Forest

  Młody Norweg Danny zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejny opuszcza dom i próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka ludzi z grupy Fuck For Forest, którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania...

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...