• Informacje na temat:

  tancerz obronił

Artykuły na temat: tancerz obronił
 • Brała lekcje języka włoskiego u... tancerza

  .... Podczas nauki tańca Julia Pogrebińska poznała wielu świetnych i utalentowanych tancerzy. Przyjaźń z jednym z nich - Stefano Terrazino, z którym pracowała także na planie serialu "Linia życia...

 • "Klan": Miłość zmieniła Ramonę

  Annę Matysiak znamy m.in. z „Tancerzy”, bo właśnie taniec obok aktorstwa jest jej pasją. Nam opowiada, jak czuje się w „Klanie” i co zmieniło się w jej relacjach z Jaśkiem.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ...oraz Jacek Wójcicki. Poprzedni występ duetu nie wzbudził entuzjazmu, być może dlatego Ewa Wachowicz chciała tym razem przekupić jury szarlotką? Na szczęście, zaśpiewana przez nią ,,Felicita" obroniła(...). Nadszedł czas na najbardziej emocjonujący występ tego odcinka, który należał do Roberta Kochanka i Haliny Frąckowiak. Tancerz śpiewał ,,Pokonam siebie" z repertuaru grupy Feel. Niestety, Kochanek nie pokonał...

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Sceny intymne krępujące? "Dla mnie mniej"

  Znamy ją m.in. z "Tancerzy", bo właśnie taniec obok aktorstwa jest jej pasją. Anna Matysiak opowiada, jak czuje się w "Klanie" i co zmieniło się w relacjach granej przez nią Ramony z Jaśkiem.

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Malitowski najlepszym tancerzem świata!

  Juror "Tańca z gwiazdami", Michał Malitowski, wygrał odbywający się w Blackpool Dance Festival. "Po raz kolejny okazał się być najlepszym tancerzem na świecie!" - gratuluje jurorowi facebookowy profil show Polsatu.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek nowego show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka, który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak. Para zyskała najmniej głosów i musiała opuścić program.

 • Roskilde tańczy: Relacja reportera INTERIA.PL

  Gwiazdą drugiego dnia (piątek, 30 czerwca) duńskiego festiwalu w Roskilde był legendarny amerykański bard Bob Dylan. Jednak ten dzień stał przede wszystkim pod znakiem szeroko rozumianej muzyki tanecznej. Tłumy do zabawy porwali między innymi Gogol Bordello, Kaizers Orchestra, Happy Mondays, The Streets i Scissor Sisters. Nic więc dziwnego, że tym razem Roskilde bawiło się prawie do białego rana.

Wideo na temat: tancerz obronił
 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...