• Informacje na temat:

  taniec ani muchy

Artykuły na temat: taniec ani muchy
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć... Annę Muchę!

  Kulę - główną nagrodę w programie "Taniec z gwizdami", którą zdobyła tańcząc u boku Rafała Maseraka w 10. edycji show TVN. Agnieszka z kolei wytańczyła zwycięstwo w 3. edycji polsatowskiej odsłony(...)... Efekty ich współpracy jako pierwsi zobaczą teatromani z Karpacza, bo właśnie tam już 13 lutego odbędzie się premiera "Singli po japońsku". Sztuka jest kontynuacją przebojowej komedii Marcina...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  ...- Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • Nietrafiona strategia Muchy?

  ...i wygrała "Taniec z Gwiazdami", pisało się tylko o jej rewelacyjnym wyglądzie. Aktorka pękała z dumy. Biegała wszędzie w mini i drogich szpilkach Loboutina. Taką zapamiętali ją widzowie "You Can Dance(...) mówi, że jej udział w jury nie był korzystny dla programu. Chciała błyszczeć, wychodzić przed szereg, tancerze przestali być najważniejsi. Chyba jednak ktoś utarł Ani nosa... MH...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • "M jak miłość": Czy Agnieszka Sienkiewicz będzie szóstą gwiazdą "Emki", która wygra "Taniec z gwiazd

  Agnieszka Sienkiewicz bez wątpienia udowodniła już, że taniec towarzyski nie ma przed nią żadnych tajemnic. W ramionach Stefano Terrazzino czuje się na parkiecie jak ryba w wodzie, a układy, jakie przygotowuje pod okiem wymagającego trenera, zdobywają najwyższe noty jurorów "Tańca z gwiazdami" i bardzo podobają się głosującym na swych ulubieńców telewidzom. Serialowa Kasia Mularczyk z "M jak...

 • Namiętny taniec Ani Muchy

  Ania Mucha została nową twarzą serial u "Teraz alb nigdy!". Zagra była dziewczynę Andrzeja, w którego wciela się Mateusz Damięcki. W klubie "Plaża" zatańczyli namiętny taniec. Co na to Basia?

 • Mucha ryzykuje zdrowie dla "Tańca..."

  Udział Anny Muchy (29 l.) w "Tańcu z gwiazdami" może skończyć się podobnie jak jej koleżanki po fachu, Weroniki Książkiewicz. Aktorka ma bowiem poważne problemy z kręgosłupem...

 • Anna Mucha: Co dalej?

  Kręte drogi życia Anny Muchy wreszcie się prostują. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" ma szansę na pracę i szczęśliwą przyszłość z ukochanym.