• Informacje na temat:

  taniec erotyczny muchy

Artykuły na temat: taniec erotyczny muchy
 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • 17-latka poirytowana krytyką

  Miley Cyrus ostro wypowiedziała się na temat osób krytykujących jej nowy image.

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

 • Sofia Coppola u Hugh Hefnera

  Znając dotychczasowe filmy Sofii Coppoli ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina"), niełatwo jest wyobrazić ją sobie w Playboy Mansion, siedzibie magazynu "Playboy" i królestwie jego założyciela Hugh Hefnera. A jednak reżyserka udała się tam w związku z przygotowaniami do swego filmu "Somewhere. Między miejscami".

 • Życie 16-latki nie takie różowe

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Party in the USA" amerykańskiej wokalistki Miley Cyrus. Singel promuje minialbum "The Time Of Our Lives".

 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.

 • OFF Festival: Skład się poszerza

  Bogaty skład piątej edycji najważniejszego festiwalu alternatywnego w Polsce nadal się poszerza! Od 5 do 8 sierpnia na OFF Festivalu usłyszeć będzie można wszystkie odcienie muzyki niezależnej, od tych najbardziej eksperymentalnych, po brzmienia, które gwarantują beztroską zabawę.

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • Polski kiler z Buffalo

  Amerykańskie filmy gangsterskie zazwyczaj zaludniają Włosi lub Irlandczycy. W "Mokrej robocie" głównym bohaterem jest... Frank Falenczyk (Ben Kingsley), ale film Johna Dahla to bardziej czarna komedia niż kryminał.

 • "Nienawidzę wszystkiego, co podoba się krytykom"

  Britney Spears, dwudziestoletnia amerykańska wokalistka ma na swoim koncie już trzy albumy, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach na całym świecie. Sposób, w jaki ze zwykłej dziewczyny stała się artystką uwielbianą na całym świecie, jest dowodem na to, że marzenia się spełniają. Pracując nad swoją trzecią płytą zatytułowaną po prostu "Britney", zadebiutowała także jako aktorka. Jednocześnie trwały bowiem zdjęcia do filmu "Crossroads: Dogonić marzenia". Przy okazji jego kinowej...