• Informacje na temat:

  taniec erotyczny muchy

Artykuły na temat: taniec erotyczny muchy
 • Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  .... Szybko usamodzielniła się i zagrała w "Kronice wypadków miłosnych", a także w filmie erotycznym "Różowa seria". Później już niestety nie było czasu na powrót do szkoły i naukę, ponieważ w wieku 22(...) na Uniwersytecie Warszawskim. Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek, koleżanka Anny Muchy z planu "M jak miłość", z pewnością nie lubi się nudzić. Poza rolą w popularnym serialu, kojarzymy ją...

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • 17-latka poirytowana krytyką

  Miley Cyrus ostro wypowiedziała się na temat osób krytykujących jej nowy image.

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

 • Sofia Coppola u Hugh Hefnera

  Znając dotychczasowe filmy Sofii Coppoli ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina"), niełatwo jest wyobrazić ją sobie w Playboy Mansion, siedzibie magazynu "Playboy" i królestwie jego założyciela Hugh Hefnera. A jednak reżyserka udała się tam w związku z przygotowaniami do swego filmu "Somewhere. Między miejscami".

 • Życie 16-latki nie takie różowe

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Party in the USA" amerykańskiej wokalistki Miley Cyrus. Singel promuje minialbum "The Time Of Our Lives".

 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.

 • OFF Festival: Skład się poszerza

  Bogaty skład piątej edycji najważniejszego festiwalu alternatywnego w Polsce nadal się poszerza! Od 5 do 8 sierpnia na OFF Festivalu usłyszeć będzie można wszystkie odcienie muzyki niezależnej, od tych najbardziej eksperymentalnych, po brzmienia, które gwarantują beztroską zabawę.

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • Polski kiler z Buffalo

  Amerykańskie filmy gangsterskie zazwyczaj zaludniają Włosi lub Irlandczycy. W "Mokrej robocie" głównym bohaterem jest... Frank Falenczyk (Ben Kingsley), ale film Johna Dahla to bardziej czarna komedia niż kryminał.