• Informacje na temat:

  taniec muchy i rafała maseraka

Artykuły na temat: taniec muchy i rafała maseraka
 • Angelika Mucha i Rafał Maserak śmiali się z Iwony Pavlovic! O co poszło?!

  Angelika Mucha, lepiej znana jako Littlemooonster96 oraz jej taneczny partner Rafał Maserak (34 l.) niedawno wypowiedzieli się w dość nieładny sposób na temat jurorki programu „Taniec z gwiazdami” Iwony Pavlovic (55 l.). Teraz blogekra stara się odkręcić całą nieprzyjemną sytuację.

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • "Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką!

  ..."Taniec z gwiazdami" od początku wzbudzał wiele emocji. Dzięki niemu wielu celebrytów ożywiło swoje kariery, a tancerze sami stali się gwiazdami. Rafał Maserak, który występuje w "Tzg" od pierwszej edycji, do kolejnej także się załapał. Jak informuje "Fakt", jego partnerką tym razem będzie Miss Polonia, Marcelina Zawadzka. Tabloid już sugeruje, że parę może połączyć coś więcej...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć... Annę Muchę!

  Kulę - główną nagrodę w programie "Taniec z gwizdami", którą zdobyła tańcząc u boku Rafała Maseraka w 10. edycji show TVN. Agnieszka z kolei wytańczyła zwycięstwo w 3. edycji polsatowskiej odsłony(...) z "Blondynki" - oprócz Anny Muchy - występują: Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek, czyli Ewa i Adam z "O mnie się nie martw", oraz Wojciech Medyński, czyli niezapomniany strażak Michał z "M jak miłość...

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  Olga Kalicka nigdy nie kryła, że taniec jest jej wielką pasją. Młodziutka aktorka ma na swoim koncie role w kilku musicalach (ostatnio można ją było podziwiać na scenie stołecznej Komedii w widowisku(...) Muchę i Julię Kamińską - doprowadził do zwycięstwa (obie sięgnęły po Kryształową Kulę - Ania wygrała dziesiątą edycję show TVN, Julia - jedenastą). Wśród uczennic Rafała były też m.in. Katarzyna...

 • Mucha znowu najlepsza

  Anna Mucha i Rafał Maserak byli najlepszą parą w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Marek Kościkiewicz z Agnieszką Pomorską.

 • Rafał Maserak: Joanna Moro za dobry występ dostała od niego pizzę!

  Rafał Maserak (30 l.) występuje w „Tańcu z gwiazdami” już po raz 12. W jaki sposób dba o swoje partnerki?

 • Mucha zatańczy z Maserakiem!

  Anna Mucha w duecie z Rafałem Maserakiem - to najgorętsza konfiguracja 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś poznaliśmy wszystkie pary tanecznego show TVN-u.