• Informacje na temat:

  taniec w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: taniec w tańcu z gwiazdami
 • Beata Tyszkiewicz zażenowana sytuacją Żyły w „Tańcu z gwiazdami”! Zabrała głos!

  Beata Tyszkiewicz (80 l.) była z pewnością ulubienicą widzów programu „Tańca z gwiazdami”. Zawsze starała się być miła dla uczestników i dodawać im otuchy. Nic dziwnego, że ostatnia przykra sytuacja w nowej edycji tanecznego show wzbudziła w byłej jurorce mocny sprzeciw.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Tomasz Zimoch wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

  Najpopularniejszy chyba obecnie dziennikarz sportowy podjął nietypową decyzję. Jak udało się ustalić tygodnikowi "Świat i ludzie", Tomasz Zimoch wystartuje w zawodach... tanecznych. Konkretnie - powalczy o zwycięstwo w wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"! Dziennikarz, który wcześniej był jurorem w show "Celebrity Splash", na razie nie komentuje tych doniesień, ale za...

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

 • Dominika Gwit wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dominika Gwit (28) lada dzień pojawi się na pierwszych treningach" - czytamy w tygodniku. Wciąż jednak nie wiadomo, który ze znanych tancerzy...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "Taniec z gwiazdami": Dramat! Justyna Żyła pod lawiną krytyki po występie

  Za Justyną Żyłą (30 l.) pierwszy występ w "Tańcu z gwiazdami". Niestety, chyba nie tak go sobie wymarzyła. Tragicznie poszło jej na parkiecie i usłyszała miażdżące opinie...

 • Maryla Rodowicz nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  Maryla Rodowicz odmówiła wzięcia udziału w programie Polsatu. Wszystko miało rozbić się o kwotę w kontrakcie artystki.

 • Misheel Jargalsaikhan wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" ze wstrząśnieniem mózgu?

  Misheel Jargalsaikhan udowodniła, że w "Tańcu z gwiazdami" potrafi walczyć do upadłego!

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

Zdjęcia na temat: taniec w tańcu z gwiazdami
Wideo na temat: taniec w tańcu z gwiazdami
 • Edyta Olszówka nigdy nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Olszówka przyznaje, że od pewnego czasu ma problemy ze znalezieniem pracy. Choć regularnie występuje na deskach teatralnych, propozycji filmowych nie otrzymuje. Mimo że jej sytuacja zawodowa nie wygląda najlepiej, w programach rozrywkowych typu "Taniec z gwiazdami" występować nie zamierza. Dlaczego?

 • Dominika Ostałowska gardzi programem "Taniec z gwiazdami"?

  Dominika Ostałowska powiedziała w wywiadzie Roberta Patolety, że wypowiadając się wcześniej o "Tańcu z gwiazdami" nie krytykowała uczestników. Natomiast nie wzięłaby udziału w programie, aby nie narażać się na negatywne komentarze z powodu czegoś, czego nie robi najlepiej. Dominika woli zajmować się aktorstwem, ponieważ ma odpowiednie wykształcenie i to zajęcie jest jej pasją. Nie chciałaby, aby

 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

Dyskusje na temat: taniec w tańcu z gwiazdami