• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami finał wideo

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami finał wideo
 • Reni Jusis w końcu wyznała prawdę...

  Życie Reni Jusis (45 l.) w ostatnich miesiącach zmieniło się diametralnie. Rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem oraz wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Niestety, po pierwszym odcinku odpadła z programu. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak radzi sobie z samotnością.

 • Paulina Krupińska powiedziała mężowi o swoich planach. Nie był zadowolony

  ...odmawiała udziału w tego typu programach. Wiele razy dzwoniono do niej m.in. z "Tańca z Gwiazdami". Ale konsekwentnie mówiła: "Nie". Świadomie nieco odsunęła się od show-biznesu, skupiając się na(...) program, wiedzą, że odmawiam. Dlatego zadzwoniła do mnie Klaudia i powiem szczerze, nie zastanawiałam się długo - wyznała Paulina w "Pytaniu na śniadanie".  Zobaczyła wideo z nagraniem holenderskiej...

 • Przystanek Woodstock 2013 wystartował! (relacja, zdjęcia, wideo)

  Parę minut po godz. 15 w Kostrzynie nad Odrą oficjalnie ruszył XIX Przystanek Woodstock. "W naszych sercach trwa on przez cały rok" - podkreśla w informatorze Jurek Owsiak, głównodowodzący całej imprezy.

 • Wieloboistka

  - Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

 • LemON z Pauliną Sykut (nowy teledysk "Dewiat")

  Z okazji zbliżającej się premiery specjalnej edycji debiutanckiej płyty LemON laureaci trzeciej edycji "Must Be The Music" przygotowali teledysk do remiksu utworu "Dewiat".

 • Nowy program zastąpi "Idola"

  W marcu Polsat wystartuje z nowym muzycznym show. W "Must Be The Music - Wygra muzyka" wystąpić mogą wszyscy, "którym w duszy gra muzyka".

 • "Mam talent": Piaskowa czarodziejka triumfuje!

  Malująca w piasku Ukrainka Tetiana Galitsyna wygrała szóstą edycję programu "Mam talent". Przy okazji wyszło na jaw, że współprowadzący show Szymon Hołownia - znany katolicki publicysta - nie rozróżnia kolęd!

 • Różni wykonawcy - "The Best Of Open'er 2011"

  Specjalnie dla was stworzyliśmy kompilację najbardziej pamiętnych piosenek z tegorocznej edycji Open'er Festival. Jest ich 10, ani za dużo, ani za mało. Są podniosłe ballady, rockowe hymny i taneczne rytmy. W przeciwieństwie do festiwalowych "atrakcji", z naszej składanki nie pada deszcz, a słuchając jej, nie ugrzęźniecie w błocie. Ale jeśli nie byliście, to i tak żałujcie!