• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami piróg

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami piróg
 • Piróg krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  ..."Brylantyna i cekiny to nie mój świat, nie moja estetyka" - tak Michał Piróg tłumaczy, dlaczego nie przyjął propozycji pracy w tanecznym show.

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.

 • Piróg krytykuje Muchę

  Michał Piróg znów wścieka się na swoją koleżankę z programu "You can dance...", Annę Muchę . "Ludzie, którzy oglądali wcześniej ten program, lepiej znają się na tańcu niż ona" - twierdzi.

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • Piróg ostro u Urbańskiej

  Znany z zaangażowania w obronę praw zwierząt Michał Piróg w niezwykle ostrych słowach skomentował słynną sesję Urbańskiej z wypchanym wilkiem.

 • Piróg będzie politykiem?

  Michał Piróg ogłaszając, że jest Żydem i gejem, rzucił rękawicę części społeczeństwa. Co chciał osiągnąć ekscentryczny juror programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"?

 • ...kciuki za szybki powrót do zdrowia! Mama Michała Piróga w wywiadze dla jednego z kolorowych magazynów wyznała, że przed laty przeżyła prawdziwy szok. Wszystko dlatego, że wróciła zbyt wcześnie do...

 • Piróg wygrał z Muchą

  Wielka bitwa programu "You Can Dance" zakończona. W Białymstoku odbył się finał bitwy tanecznej - "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs. chłopaki". Walka toczyła się między Anną Muchą i Michałem Pirógiem.

 • Taniec ma we krwi

  Kiedy Ewelina Gnysińska, czyli Sylwia Frączek z nowego serialu "Wszystko przed nami", była uczennicą podstawówki, marzyła o karierze tancerki. Razem z formacją taneczną, do której należała, zdobyła Mistrzostwo Polski. Rzuciła jednak taniec dla aktorstwa, ale dziś chce wrócić do treningów.

 • Kto z kim zatańczy?

  Już wiadomo kto z kim zatańczy w programie "Po prostu taniec", który ma być połączeniem dwóch tanecznych show - "You can dance" i "Tańca z gwiazdami".

Wideo na temat: taniec z gwiazdami piróg
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...